Publicista roku Josef Klíma bojuje proti nešvarům

Publicistika na televizní obrazovky patří. Tento názor jednoznačně diváci potvrdili zasláním svých hlasů novináři, publicistovi a moderátorovi pořadu Soukromá dramata Josefu Klímovi do ankety TýTý 2010. Josef Klíma tak získal populární zrcadlo v kategorii Osobnost televizní publicistiky.


 

„Děkuji divákům Televize Prima, kteří pochopili, jak důležitý je tento typ pořadu ve státě, kde spousta věcí nefunguje tak, jak má,“ říká o svém vítězství Josef Klíma, který i nadále bude bojovat proti nešvarům. Sledujte Josefa Klímu a jeho kolegu Janka Kroupu již zítra, v úterý 5. dubna po 21 hodině v dalším pokračování Soukromých dramat. Tentokrát budou rozplétat mimo jiné příběh třiatřicetiletého muže, kterého našli rodiče oběšeného. Policie si myslí, že si to udělal sám, rodiče tvrdí, že byl zavražděn. Kdo má pravdu?


„Televize Prima ale děkuje všem svým divákům, kteří hlasovali v anketě TýTý 2010 ve všech kategoriích. Právě jejich hlasy vynesly Primě a jejím pořadům a tvářím celkem šest nominací napříč kategoriemi. Této přízně si velmi vážíme,“ dodala tisková mluvčí Primy Jana Mrákotová.

Foto: TV Prima