Prvomájová Bohdalka prozradí tajemství!

První dáma českého humoru Jiřina Bohdalová slaví významné životní jubileum. Televize Prima se připojuje k dlouhé řadě gratulantů a oslavenkyni věnuje první květnový večer. Speciální večer jako poctu Jiřině Bohdalové diváci uvidí v neděli 1. května od 20 hodin. Jako první se představí dokument o této přední české herečce pod názvem Bohdalka je NAŠE. Hned po jeho skončení uvede televize Prima oblíbenou komedii Ženy v ofsajdu. Pánové Genzer se Suchánkem pro tento speciální večer galantně uvolní místo dámě – nová soutěžní hra Máš minutu! se divákům vrátí hned následující neděli.


První dáma českého humoru Jiřina Bohdalová, která 3. května oslaví osmdesátiny, se představí divákům v narozeninovém dokumentu Televize Prima, nazvaném Bohdalka je NAŠE, natočeném speciálně k jejímu životnímu jubileu. Dokument zachycuje její životní pouť ve znamení hvězdných výšin i těch nejtvrdších pádů.

Za osmdesát let dosáhla nejvyšších hereckých met a popularity. Unikátní dokument se společně s herečkou vypraví nejen do jejích vzpomínek, ale i na řadu zásadních setkání s jejími nejbližšími! Co o Jiřině říká její sestra Jaruška, kterou jsme navštívili doma ve Švédsku? Jak na slavnou komičku vzpomínají čeští krajané v čele s oscarovým režisérem Milošem Formanem, za nimiž se vypravila do New Yorku? A kdo všechno dorazil na školní sraz jejího ročníku DAMU po téměř šedesáti letech?

O Jiřině Bohdalové a jejím životě dále vyprávějí její dcera Simona Stašová, Petr Nárožný, Vlasta Chramostová, Václav Vorlíček, Iva Janžurová, Jiřina Jirásková a mnozí další, kteří o Bohdalce prozradí mnohá tajemství.
Že je Jiřina Bohdalová opravdu skvělou herečkou, potvrdí na Primě ještě tentýž večer. Diváci by si neměli nechat ujít oblíbenou komedii režiséra Bořivoje Zemana Ženy v ofsajdu (1971). Příběh o příhodách vedoucího holičsko-kadeřnické provozovny, který je ve svém volnu neohroženým fotbalovým rozhodčím. Jeho staromládenecký život mu komplikují vdavekchtivé kolegyně.


Další neděle 8. května je již beze změn a na obrazovky Televize Prima se ve 20 hodin vrátí duo Richard Genzer a Michal Suchánek a zábavná soutěžní show Máš minutu! Hned po jejím skončení bude řešit další případ rozvodový právník Mayer (Pavel Kříž) ze seriálu Aféry.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353