Profesor Jan Pirk v Modrém kódu! Uspěje nemocnice u špičky oboru?

Seriálový doktor David Hofbauer v podání herce Marka Němce dostal neobvyklou roli! Ujal se role průvodce po Nemocnici Rubava a na návštěvu do seriálové nemocnice, kde se Modrý kód natáčí, pozval světově uznávaného kardiochirurga profesora Jana Pirka. Ten má svém kontě přes sedm a půl tisíce operací srdce. Obstojí nemocnice Rubava i před absolutní špičkou v oboru?

Pirk Nemec umyvarna

Vítám v srdci našeho urgentu, máme tři traumaboxy a několik lůžek,“ směje se v Top Star magazínu herec Marek Němec. „První dojem je super, takhle by to opravdu mělo vypadat,“ řekl Top Star magazínu profesor Pirk. Když přijdou do jednoho z traumaboxů nešetří profesor chválou. „Prostorově to odpovídá, monitor tady je, infuzní pumpa, dýchací přístroj anesteziologický tady je, osvětlení, takže dobrý,“ libuje si v Top Star magazínu Pirk.

Pirk Nemec

Jenže něco ho přeci jen zarazilo a to umývárna! „Je to trošku staromódní, protože dneska ty umývárny mají bezdotykové baterie,“ řekl magazínu Pirk. Na jednotce intezivní péče ale objeví další maličkosti. Kde jsou rozvody plynů? Obstála seriálová nemocnice u profesora Pirka? Uvidíte už v úterý v Top Star magazínu v 21.35 hodin na Primě. Seriál Modrý kód vysílá Prima každé pondělí a středu ve 20.15 hodin.

Pirk Nemec pristroj Nemec Pirk 1

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353