Poznáte nevěstu? Na Primě je vždy večer ve zprávách

Další svatba na Primě! Reportérka Zpráv na Primě Karol Hošek řekla v sobotu odpoledne ano svému příteli novináři Pavlu Štruncovi. „Ano jsme si řekli ve čtyři hodiny odpoledne v plzeňské papírně po dvouapůlletém vztahu. Seznámili jsme se na Primě díky reportáži, kterou jsem točila o tom, že Pavel začal ze dne na den moderovat zprávy místo autem sraženého Tomáše Hauptvogela,“ prozradila Karol.

IMG_7045

Kdy mezi nimi přeskočila jiskra? „Při natáčení reportáže mě překvapilo, že nemá manželku a děti a pak už to šlo samo. Vyrazili jsme spolu na hospodský kvíz, kde jsme sice nevyhráli, ale jak se říká neštěstí ve hře, štěstí v lásce. Na Primě jsme spolu pak skoro dva roky vydrželi pracovat, aniž bychom se zabili. Pavel mě požádal o ruku letos 15. února na moje narozeniny,“ směje se Karol Hošek.

image1

A novomanžel nám prozradil i jedno tajemství, proč ho mrzí, že to nestihl dříve. „Jedinou výtku mám směrem k sobě, že jsem Karol o ruku nepožádal dřív a nedožil se toho tak můj táta,“ řekl Pavel Štrunc. 
image1 (1)

Foto: TV Prima, foceno pro Svatba snu


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353