Poznáte, kdo se proměnil v Ludvíka XIV.?

Unikly první fotky hvězdy pořadu Tvoje tvář má známý hlas. V tomto kostýmu hvězdu Tváře Jana Kopečného ale v televizi neuvidíte. Podívejte se, jak mu to sluší v dobovém kostýmu jako králi Ludvíku XIV..

aa

Zpěvák Jan Kopečný, který bude jedním ze soutěžících v další řadě pořadu Tvoje tvář má známý hlas, nám zapózoval a předvedl se nám v dobovém kostýmu. Ačkoli se televizní soutěž zatím nevysílá, mohli jsme se přesto zúčastnit natáčení. Tentokrát se však nejednalo o natáčení televizní soutěže, ale o natáčení projekcí do připravovaného muzikálu Michala Davida Muž se železnou maskou, kde zpěvák ztvární titulní roli krále Ludvíka XIV. A jak si změnu na krále a natáčení užíval?

MJP17-115-1988

„Natáčení bylo celodenní, nejdříve jsem prošel maskérnou, kde mi maskéři na obličej lepili strniště, protože nyní chodím v civilu dohladka oholen. Celý proces v maskérně trval zhruba půl hodiny. Na další obrazy mi byl nalepen knír. A protože mám své vlasy dlouhé, tak nebudu muset v představení nosit paruku,“ sdělil nám zpěvák, který je nyní pracovně velmi zaneprázdněn.

bb

Svůj čas tak v současné době zpěvák dělí mezi natáčení soutěže a zkoušky muzikálu Muž se železnou maskou v Divadle Broadway. V roli krále Ludvíka XIV. se bude od listopadu alternovat například s Davidem Gránským.

MJP17-115-1986 MJP17-115-1999

 

Foto: Divadlo Broadway

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353