Poznáte chlapečka na fotce? Je z Ostravy a pořád řádí!

Moderátor Divošek na Primě a herec Michal Kavalčík oslavil své 43. narozeniny. Při té příležitosti vytáhl z archivu unikátní fotografie. Má na nich ptačí klec nebo své první džíny.

IMG-20180613-WA0003

Na fotografii s ptačí klecí je mi asi dvanáct let, byl to dárek k narozeninám, dostal jsem od rodičů ptáčky zebřičky,“ prozradil Michal s tím, že byl nadšený a poctivě se o ně staral.

Druhý záběr je z ateliéru, kde stojí s pravou rukou v bok. Tenkrát jsem dostal moje první džíny z Tuzexu a všichni mi je záviděli. Asi za dvě měsíce jsem je ale totálně zničil, protože jsem ve škole prodřel kolena,“ směje se moderátor.

FRH_6091

Dnes ale žádnou divokou párty neplánuje, do večera totiž pracuje. Dneska budu slavit na lodi se Zuzankou, kde moderuju jednu akci. Oslava bude teprve o víkendu, protože se v sobotu chystáme do Pardubic na festival dobrého jídla a potom pro mě Zuzanka připravila slavnostní večeři a překvapení,“ prozradil moderátor.

Už za měsíc ale bude opravdu pořádný důvod vše zapít. Právě se Zuzanou, svou přítelkyní a manažerkou čekají v polovině července své první miminko.

IMG-20180613-WA0005

V diáři mám zablokovaný týden volna, u porodu chci být přítomný. Naštěstí ani muzikál Trhák se v Divadle Broadway v červenci nezkouší, tak se snad trefíme do termínu,“ směje se Kavalčík.

Foto: TV Prima