Pomeje a Singer: VIP sázka o VIP zprávy!

Změna na moderátorském postu ve VIP zprávách proti sobě postavila generálního ředitele FTV Prima a nového moderátora Jiřího Pomeje. Ve studiu VIP zpráv již probíhají přípravy na první vystoupení Jiřího Pomeje v nové roli moderátora tohoto pořadu. To neuniklo ani pozornosti generálního ředitele celé skupiny FTV Prima Marka Singera, který se osobně přišel přesvědčit, zda vše správně klape.


A při té příležitosti došlo v rozhovoru s Jiřím Pomeje i na jejich vzájemnou sázku ohledně výsledků sledovanosti prvních VIP zpráv s tímto moderátorem, které se budou vysílat v neděli 18. března. „Jsem skutečně zvědavý, kdo z nás se více přiblíží realitě. Zájem diváků je totiž někdy velmi nevyzpytatelný,“ okomentoval s úsměvem sázku Marek Singer. Co je v sázce a kdo více věří nedělním VIP zprávám, se dozvíte již zítra, ve středu 14. března, v 19.50 hodin právě ve VIP zprávách.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353