Pokerový král Staszko prozradil jakou hledá ženu!

Jan Kraus se snaží být ve své televizní show prudce aktuální a tak si jen pár dnů po světovém triumfu pozval jako hosta finalistu pokerového turnaje Martina Staszka. „Já vyhrál necelých pět a půl milionu dolarů. Nepočítal jsem, kolik to je. Už mi to přišlo,“ prozradil upřímně Staszko.


A vyprávěl, že dříve pracoval v nošovické automobilce, ale že pracovní doba nešla příliš skloubit s pokerem. „Pak jsem začal hrát častěji a vydělal jsem více než prací, tak jsem nakonec se zaměstnáním skončil,“ řekl otevřeně nový multimilionář. S moderátorem Krausem i okomentovali záznam finále z turnaje v Las Vegas. „Co se vám honí hlavou při hře?“ zajímal se Kraus. „Jaké má soupeř karty, co mám já, jestli má cenu pokračovat a tak,“ vysvětlil Staszko.


„Je důležité, jak se člověk v pokeru dívá? Vy na protihráče hledíte tak mírumilovně… Nedevastovalo vás psychicky, jak se díval on na vás?“ nadhodil Kraus. „On se hlavně snaží uhádnout, co mám za karty… Pokoušel jsem se blufovat, ale pak jsem to vzdal,“ prozradil Staszko. „Ale jde to i tak, ne?“ poukázal nenápadně moderátor na výši výhry. „Já bych vám mohl dělat kouče. Vy vypadáte, že jste takovej skromňoučkej. Třeba bych vám poradil, jak utratit peníze. Takové ty fotbalistky a hokejistky, to teď všechno přiběhne. Měl byste mít kouče,“ nabízel vehementně své služby Jan Kraus. „Vy už teď nesmíte šetřit. Na co šetřit?“ rozvíjel dál finanční téma. „Můžu si teď dovolit lehce víc utrácet než předtím,“ přiznal nakonec Staszko skromně. A Jan Kraus mu vysvětlil, že by měl začít rozhazovat, aby stihl vše utratit do konce života. „To by chtělo tak milion, spíše dva ročně, abyste to stihl,“ doporučil. Rovněž probrali, jaká by měla být případná partnerka pokerového šampiona. „Milá, hodná, usměvavá, spíše štíhlá a menší,“ seznámil nakonec se svými požadavky diváky Martin Staszko.


Do třináctého dílu pořadu Show Jana Krause přijali tentokrát pozvání legendární slovenský zpěvák a skladatel Miro Žbirka, český král pokeru Martin Staszko a fotografka českého původu Liba Taylor. S Mirem Žbirkou si Jan Kraus zavzpomínal na společnou pubertu a zajímalo ho, jak se seznámili jeho rodiče a co má v sobě britského… Pokerovému rekordmanovi Jan Kraus nabídl služby kouče, chtěl mu poradit, jak utratit vyhrané peníze. Povídání s Libou Taylor začali prohlížením fotek a Liba pak vyprávěla o setkání s Angelinou Jolie, Jiřím Voskovcem a Milošem Formanem. Premiéru třináctého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 25. listopadu už ve 21.05 hodin na Primě.

Foto: TV PRIMA / Dagmar Hájková


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353