Pokáč a jeho lehce nostalgická Láska na vsi v novém klipu

Písničkář Pokáč si odskočil z jarního turné, aby natočil klip k nové skladbě Láska na vsi. Zdárně mu sekunduje Petra Göbelová, která ho na jeho koncertech doprovází jako host.

Pokac

Mladá písničkářka však není jedinou, kdo si v klipu s Pokáčem zahrál. Brilantní herecké výkony podali také bratři Balcárkové ze skupiny Light & Love, přičemž Jan Balcárek alias Johny Rainbow píseň produkoval. Zaujme rovněž minimalistické herectví manažera Matěje Dobšoviče.

„Je to taková odlehčená písnička z venkovského prostředí. Sám jsem na vsi žil dvacet let, takže už bylo na čase na toto téma něco napsat. S Péťou teď navíc jedem turné, které je úplně super a spousta zastávek je vyprodaných, čili volba zpěvačky pro tuhle písničku byla jednoduchá. V klipu jsme zas zkusili něco jiného, a to nechat se zapasovat do vesnické veselky několik desítek let zpátky… a víc už nebudu prozrazovat, podívejte se sami, snad se budete bavit :o),“ přeje si Pokáč.

Laska_na_vsi

Pokáč má za sebou úspěšný rok: Loni vydaný albový debut Vlasy mu vynesl nominaci na Objev roku 2017 v anketě Český slavík a na Cenu Anděl České hudební akademie. Jeho klip Mám doma kočku patřil k nejúspěšnějším virálním videím a směle ho následoval i klip k duetu s Jakubem Děkanem Co bejvávalo, už není.


Podívejte se na klip Láska na vsi zde:

 

 https://bit.ly/2HWowMO

 

Lásku na vsi poslouchejte / stahujte zde:

 

 https://WMCZ.lnk.to/LaskaNaVsi

 

Pokáčovo jaro 2018:

  1. 3. – Opava, Art Klub
  2. 3. – Třebíč, Béčko
  3. 3. – Jihlava, Soul
  4. 3. – Otvovice, Společenský Dům
  5. 4. – Neratovice, KD Jazz Klub
  6. 4. – Pacov, Legenda
  7. 4. – Jablonec, Na Rampě
  8. 4. – Praha, Palác Akropolis

 

Více infa: http://jaro2018.pokac.cz/

 

Facebook: https://www.facebook.com/pg/POKACmusic

 

Foto: Warner Music