Pojďte si zasoutěžit o vstupenky na výstavu FOR MODEL 2019, kterou oživí Star Wars

Výstaviště Flora Olomouc zve na 17. ročník prodejní výstavy FOR MODEL 2019. RC modely a autodráhy, miniželeznice, airsoft střelnice či ukázky 3D tiskáren doplní cenné sběratelské kousky, návštěva Star Wars či jízdy historickým vlakem. Interaktivní veletrh FOR MODEL 2019 se uskuteční ve dnech 8. – 10. března v pavilonech A a E Výstaviště Flora Olomouc.

For model

Novinkou 17. ročníku hojně navštěvovaného veletrhu FOR MODEL 2019 bude airsoft střelnice v pavilonu A, která naváže na moderní playzone v předsálí. Zajímavou novinkou moderní technologie budou pak ukázky schopností 3D tiskáren. Šifrované texty bude formou zábavy prezentovat firma Edhouse – software development. Již tradičně si malí i velcí návštěvníci mohou vyzkoušet rozpohybovat RC auta, vrtulníky, lodě či funkční stavební techniku a model železnice. Venkovní plochu pak ovládnou ukázky modelářských letadel různých velikostí. Nebude chybět ani ukázka těžké vojenské techniky před pavilonem A,“ prozradila garanta akce Dagmar Maixnerová. „Sobotním překvapením bude návštěva české Star Wars dobrovolnické kostýmové skupiny Lion Base, která je součástí celosvětové organizace Rebel Legion. Kostýmy jsou domácí výroby tvořené talentovanými fanoušky, kteří se zajímají o tvorbu Star Wars kostýmů filmové kvality,“ doplnila program pavilonu A Maixnerová.

for-model

Součástí třídenní výstavy FOR MODEL 2019 je již 5. ročník prodejní expozice hraček, stavebnic a deskových her. Na galerii pavilonu A si přijdou na své především vášniví sběratelé. Do oka jim jistě padne sbírka panenek, pohlednic, časopisů či knih. Raritou bude sběratelský skvost v podobě památek na T.G. Masaryka.

Milovníci modelů vlaků a železnic jistě ocení tematickou výstavu, která nabídne moderní i unikátní kousky v pavilonu E. Ve spolupráci s Českými drahami bude i letos vypraven historický vlak, který bude jezdit trasu Hlavní nádraží Olomouc, Olomouc – Nová ulice (u výstavního pavilonu A), Olomouc město, Řepčín a zpět.

02-formodela96022

V kouzelném světe her a fantazie především nejmenší návštěvníky potěší tvoření s barevnými písky pod názvem »Pískohraní«, možnost vyzkoušet si zahrát loutkové divadlo s divadélkem Hyperion či dětská hrací zóna s legem.

Výstava FOR MODEL 2019 bude hostit své návštěvníky po tři dny 8. – 10. března 2019, v pátek a v sobotu od 9 do 18 hodin, v neděli pak od 9 do 17 hodin. Vstupné je: plnoplátci 80 Kč (online 70 Kč), senioři 50 Kč (online 40 Kč), děti 6 – 15 let 50 Kč (online 40 Kč), děti do 6 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP-P zdarma, školní výpravy (pátek nad 10 osob) včetně pedagogického doprovodu 20 Kč / osoba.

Základní info:

Akce: Výstava FOR MODEL 2019

Doba konání: 8. – 10. března 2019, pátek a sobota 9 – 18 hodin, neděle 9 – 17 hodin.

Místo konání: Pavilony A a E Výstaviště Flora Olomouc.

Více infa: https://www.flora-ol.cz/akce/for-model-2019-2

Chtěli byste se jít na výstavu FOR MODEL 2019 podívat? Stačí, když odpovíte na naši otázku a budete mít trochu štěstí a vstupenky přijdou k vám domů. Ze správných odpovědí vybereme pět šťastlivců, kterým zašleme e-mailem dvě vstupenky.

Soutěžní otázka: Který výstavnický den v rámci FOR MODEL 2019 bude jezdit historický vlak?

Správné odpovědi posílejte na e-mailovou adresu: redakce@topvip.cz do pátku 1. března 2019. Pěti vybraným výhercům zašleme dvě volné vstupenky na výstavu e-mailem.

Facebook: https://www.facebook.com/FloraOlomouc/

Foto: www.flora-ol.cz