Pohoda u jezera! Poznáte, který moderátor slaví druhé výročí svatby?

Dokonalá idylka! Krásná příroda, velehory a slavící pár. Když se v říjnu 2015 brali, on musel kvůli nehodě na motorce a vážným zraněním nohy před oltář o berlích a celý obřad proseděl. Teď je ale fit, a tak vyrazili do Rakouska a místo na motorku sedli na kola. Moderátor zpráv na Primě Tomáš Hauptvogel slaví dvouleté výročí svatby se svou ženou Monikou.

IMG_2513

„První výročí jsme oslavili v lázních Jeseník. Letos jsme se vydali do Rakouska. Stejně tak, jak se milujeme navzájem, milujeme společně hory. Jezero Altausee uprostřed Alp, bylo naprosto dokonalou kulisou našeho druhého výročí. Bylo krásně, takže jsme kolem jezera »bzučeli« na elektrokolech, v tričkách se povalovali na louce u vody a večer si dali romantickou večeři s výhledem na jezero a hory. Byl to nádherný den, stejně tak jako byly nádherné ty dva roky po bodu té nejlepší ženy,“ směje se Tomáš.

IMG_2492

Hauptvogel měl 16. dubna 2015 vážnou nehodu na své motorce v pražských Úvalech. Osobní auto mu nedalo přednost, narazilo do něj a náraz moderátora vymrštil z motorky, pak přišel těžký dopad a těžká zranění vyžadující několik operací a hospitalizaci. 22. června 2015, tedy po dvou měsících se vrátil na obrazovky, kdy Zprávy FTV Prima a nedělní Partii moderoval tak, že do studia musel docházet o berlích. Ve studiu musel sedět, aby při loučení s diváky nestál o berlích. Berle odložil až po roce a čtvrt. Pooperační rehabilitace a léčba se daří, nicméně některé komplikace stále pociťuje.

IMG_5396

„I po dvou a půl letech po nehodě chodím pomalu, jelikož pravá noha po sérii operací stále pobolívá prakticky při každém došlapu. Levá ruka, která byla po nehodě zlomená prakticky do pravého úhlu, je stále hodně slabá a při zátěži se vždy ozve. Největší problém je ale stále s pravým zápěstím. Jeho pohyb je omezen tak na padesát procent. Jsem pravák, takže třeba normální psaní není nic pohodlného,“ řekl Hauptvogel.

 

Foto: TV Prima