Pohádková knížka Zdeňka Svěráka Tatínku, ta se ti povedla vychází na vinylu!

Pohádky, které si vymýšlel Zdeněk Svěrák pro své dvě děti, když byly malé, nejprve vydal knižně v roce 1991 u nakladatelství Albatros, následně je sám načetl pro vydavatelství Supraphon, kde v tomtéž roce vyšly na CD a audiokazetě. Z knihy i audioknihy Tatínku, ta se ti povedla se v průběhu tří desítek let stal skutečný bestseller, který se dočkal šesti knižních reedic a nahrávka dosáhla (dle pravidel IFPI-ČR) statutu Platinové desky Supraphonu.

V rámci velkého návratu obliby vinylových desek se nyní audiokniha Tatínku, ta se ti povedla dostává poprvé na LP desku. V této podobě právě vychází a Supraphon ji dál nabízí i na CD a v digitálních formátech.

V Tatínku, ta se ti povedla je hrdinou tatínek Šíma a jeho děti Petřík a Petruška, kteří odmítají klasické pohádky, na něž jsou zvyklé a dávno je znají, a vyžadují pohádky, jež si tatínek sám vymýšlí. Tak se setkáme s pohádkou o polštáři a peřině, o hasicím přístroji, o zázračně uzdraveném pánovi a také třeba o ramínkách ve skříni. Vyprávění autora pohádek Zdeňka Svěráka, doprovázené hudbou Petra Skoumala, je skutečně originální formou příběhů před usnutím, plné humoru a nečekaných situací i vtipných zápletek.

TEASER:

 https://www.youtube.com/watch?v=KqrLw7tRQ0E

 

MULTILINK:

 https://supraphon.lnk.to/SverakTatinkuTaSeTiPovedlaEM

Foto: Supraphon

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353