Podívejte se na speciální vánoční video Václava Neckáře Ježísku z dávných dní

Advent vrací do rádií řadu klasických vánočních písniček, mezi které již patří určitě Půlnoční, tedy velký společný hit Václava Neckáře a skupiny Umakart, který doslova vzkřísil karieru této legendy domácí popmusic. Pro letošní Vánoce ale Václav Neckář připravil pro své fanoušky dárek v podobě videoklipu k písničce Ježíšku z dávných dní


Václav Neckář koncem října vydal nové vánoční album Mezí svými, které předznamenal první singl Andělé strážní. Píseň se již stala hitem, což potvrzuje nejenom 140 tisíc shlédnutí videoklipu k tomu singlu, ale i umístění mezi nejhranějšími domácími skladbami v rádiích.
Album samotné je již nyní vánočním bestselerem a několik týdnů patří mezi nejprodávanější alba v České republice. O tom, že je to deska mimořádně podařená, svědčí nejen jednoznačně pozitivní reakce posluchačů, ale i recenzentů. Před několika dny v době, kdy do Prahy dorazil první skutečně zimní den, natočili Václav a Jan Neckářovi videoklip Ježíšku z dávných dní, ke klasicky vánoční písničce z nového alba.


Autorsky se na ní podílí Jan Neckář a textař Eduard Krečmar. Písnička, stejně jako videoklip v sobě s citem mísí nostalgii, vánoční náladu a také odkaz na tradiční české koledy.

Video najdete zde :

Letos poslední šance pro návštěvu koncertního vystoupení Václava Neckáře a skupiny Bacily bude 22. prosince v Divadle Hybernia, kde se uskuteční speciální vánoční koncert s řadou hostů a překvapení.

Foto: SupraphonWarning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353