Podívejte se na poslední fotografie Jany Vaculíkové před porodem

Zpěvačka a herečka Jana Vaculíková, která v loňském roce vydala své první studiové album s názvem Návraty, zakončila minulý rok komorním vánočním koncertem v romantické pražské kavárně Carpe Diem a charitativním koncertem v Kladně. V té době už byla v osmém měsíci svého druhého těhotenství.


Loňský rok byl pro Janu Vaculíkovou, jak sama tvrdí, nejplodnějším a nejpracovitějším obdobím: „Do sedmého měsíce jsem si ani pomalu neuvědomovala, že jsem těhotná… promo kolem desky, videoklipy, práce s novou kapelou, koncerty, divadlo… To vše mě zaměstnávalo natolik, že jsem ani moc nepozorovala své narústající bříško. Ještě začátkem osmého měsíce jsem odzpívala vánoční koncerty, proto si to teď, v devátém měsíci, náležitě užívám,“ přiznává Vaculíková, která narození druhého potomka očekává během několika příštích týdnů.


Jana si svůj požehnaný stav nechala zaznamenat sérií fotografií v osmém měsíci těhotenství společně se svou první dcerou, která se svého sourozence už nemůže dočkat. Druhá série fotek vznikla ve spolupráci s Janiným dobrým kamarádem a fotografem Josefem Laudou a to tři týdny před porodem.

Foto: Josef Lauda


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353