Podívejte se na nový klip nafoukané blbé blondýny

Iva Pazderková, která se proslavila jako blbá blondýna, vydala v listopadu minulého roku své druhé studiové album. Nazvala ho podle názvů všech písní, které se na albu nacházejí. Jeho název je tedy »Horská Lesní Ekologická Tvá Živá Dospělá Krabičková Smutná Šťastná«.

album_predek
Ještě v závěru loňského roku natočila Iva Pazderková mrazivý videoklip. Je na skladbu Horská a vznikl při výstupu na Sněžku v Krkonoších. V těchto mrazivých dnech je videoklip více než aktuální.

Iva_P_Horska_videoklip.00_01_46_08.Still003
„Vyrazili jsme na Sněžku a byla taková zima, že jsme krásně namrzli. Klip k Horské jsem už předtím na horách točit chtěla, tak jsme to udělali rovnou. Natáčeli mě tak, jak jsem v té chvíli skutečně vypadala. Není na mě ani trocha make-upu,“ vysvětluje Pazderková. „Natočili jsme to takříkajíc na první dobrou.“

Na klip se podívejte zde:

O albu:
Album »Horská Lesní Ekologická Tvá Živá Dospělá Krabičková Smutná Šťastná« vyšlo 18. listopadu 2016. Obsahuje deset autorských skladeb. Iva Pazderková složila veškerou hudbu a až na skladbu Černý šál, jejímž textem je báseň A. S. Puškina, i veškeré texty. Na albu naleznete i duet s písničkářem Tomášem Klusem. Album si Iva Pazderková vydala vlastním nákladem.

Iva_P_Horska_videoklip.00_03_36_14.Still005

Tracklist:
Horská – Lesní – Ekologická – Tvá – Živá – Černý šál – Dospělá – Krabičková – Smutná – Šťastná

Foto: Supraphon


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353