Podívejte se na nový klip Michaela Kocába s Pazderkovou a Kratochvílovou

Michael Kocáb představil nový klip k písni Aftershocks ze stejnojmenného alba, které loni vydal spolu s dalšími věhlasnými hudebníky – fenomenálním bubeníkem Virgilem Donatim, basovou legendou Billy Sheehanem a dlouhodobým spolupracovníkem, vynikajícím kytaristou Glenem Proudfootem.

M Kocab a G Proudfoot - foto T Kraus
Jedná se již o třetí videoklip k projektu: „Materiál považujeme za dobrý a proto cítíme potřebu zpracovávat ho i vizuálně,“ dodává Kocáb. I pro tento klip se podařilo získat sekvence natočené Virgilem Donatim. Podobně jako u předchozího Praying si Kocáb s Proudfootem pozvali hosty: Ivu Pazderkovou, Janu Kratochvílovou, jejího patrnera Jiřího Hrubeše, Varhana Orchestroviče Bauera, Pepíka Novotného a další.
Skladatel a hudebník Michael Kocáb strávil první čtvrtletí letošního roku komponováním hudby pro třídílný televizní film Jan Hus. Podle románu Evy Kantůrkové ho natočil Jiří Svoboda s kameramanem Vladimírem Smutným. Film vyšel nyní na 3DVD i s bonusovým CD s Kocábovou hudbou, suitou pro symfonický orchestr a smíšený sbor: Jan Hus – Memento Mei.

Kocab-Aftershocks_cover
Průběžně se ale umělec věnuje i přípravě materiálu pro album Aftershocks 2, které by chtěl vydat napřesrok. Před dokončením má i další sólové album, které nahrál v sestavě bývalého Pražského Výběru II. Jedná se o kombinaci rockové hudby s prvky techno. Chystá také pokračování výběrového 3CD Zlatá kolekce, které vyšlo k jeho loňským šedesátým narozeninám. Tentokrát bude sestaveno z jeho nikdy nevydaných klasických, filmových a scénických hudebních děl. Zároveň nedávno dokončil námět k celovečernímu filmu Pražákům, těm je hej II. Ostatně Pražský Výběr chystá novinkové album na příští rok.

Podívejte se na klip Aftershocks zde:

Zde můžete vidět předcházející klipy

Anna Drops:

Praying:

Zde se můžete podívat na EPK k projektu Aftershocks:

Foto: Warner Music

FB_post_chalupari


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353