Podívejte se na nový klip Lucie Vondráčkové

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková je aktuálně doslova na roztrhání. Kromě toho, že před pár dny dotočila novou komedie Zdeňka Trošky Babovřesky a intenzivně pracuje na novém albu, kývla nedávno na nabídku studií Disney/Pixar a natočila titulní píseň pro nový animovaný trhák těchto studií s názvem Rebelka. Výsledkem jejich spolupráce je nádherná píseň s názvem Kdy vzlétnu já, která má už i svůj kouzelný videoklip.


Animovaný snímek pro celou rodinu vypráví kouzelný příběh skotské princezny Meridy, která je zdatnou lučištnicí, neohroženou dobrodružkou a poněkud vzpurnou dcerou královských rodičů. Z nabídky natočit filmovou písně byla Lucka velmi nadšená: „Pohádky jsou moje srdcová záležitost. Podobnou příležitost nazpívat písničku k disneyovce Na vlásku jsem musela bohužel před časem odmítnout, protože jsem zrovna odlétala do Kanady. Rebelka mi ale sedí jako ulitá, takže teď už chápu, že všechno zlý je vždycky pro něco dobrý. Písnička Kdy vzlétnu já má v sobě energii, irskou příchuť, vítr a pohyb. Přesně moje gusto,“ dodává k samotné písni Lucka.


Klip k songu Kdy vzlétnu já se natáčel dva dny a jednu noc na polském hradě Bobolice, kde vznikaly hned čtyři verze klipu najednou – rumunský, maďarský, polský a ten český. „Kostým a scénář měl na svědomí tým Disney. Oblékli mi takové krátké šaty, na můj vkus až moc krátké. Tak jsem si pod ně vybojovala alespoň své oblíbené džínové kraťasy,“ uvádí s úsměvem Lucka a dodává: „Holky, které písničku zpívaly pro jiné země, za sebou měly různě pestrou a dlouhou kariéru. Jedna zpívá víc vážnou hudbu, jedna dance a nejmladší Polka teprve začíná a má tudíž všechno před sebou. Moc mě bavilo sledovat, jak pracují. Něco okouknete, něco vyškrtnete a pak jdete na řadu a odkoukávají zase ty druhé,“ dodává k natáčení zpěvačka a pyšná maminka osmiměsíčního syna Matyáše v jedné osobě.


Animovaný film Rebelka vtrhne do českých kin již 16. srpna a již podle ukázek, které můžeme vidět jak v novém klipu Lucky, tak i v již zveřejněných trailerech, je nadmíru jasné, že se na nás valí další filmový trhák, do kterého se celý svět okamžitě zamiluje…

Podívejte se na nový klip Lucie Vondráčkové k písni Kdy vzlétnu já:

Foto: Archiv Falcon