Podívejte se na nový klip Karla Gotta! Jak se vám líbí?

Karel Gott vydal nové album Duety 1962-2015, které je nyní na prvním místě oficiální domácí hitparády a dnes je uveden nový videoklip! Novinka z alba, duet Karla Gotta s Petrem Koláře To jenom láska zastaví čas, byl představen jako videoklip. Jak se vám líbí?

SU62832
5CD Box je v mimořádně bohaté a rozmanité diskografii Karla Gotta zcela výjimečný. Poprvé se tak k jeho příznivcům dostávají jeho nejvýznamnější a nejzdařilejší dueta, terceta a kvarteta nejen s našimi, ale i se zahraničními interprety. Komplet mapuje pěveckou kariéru devětatřicetinásobného Zlatého a Českého slavíka od roku 1962 po současnost.
98 nahrávek se 72 kolegyněmi a kolegy. A to rovnou v 9 jazycích. Vedle češtiny a slovenštiny zazní angličtina, němčina, španělština, italština, francouzština, ruština i latina.
Pro všechny své příznivce nachystal Karel Gott s Petrem Kolářem zároveň nový klip k písni To jenom láska zastaví čas, kde mistr vystupuje v neobvyklé roli spolujezdce Petra Koláře na historické motorce ze 30. let. Samotná nálada videoklipu pak evokuje pohodovou atmosféru vzniku tohoto zcela nového duetu, který byl natočen speciálně pro právě vydané album duetů a představuje Karla Gotta v pro něj nepříliš typické pěvecké poloze rockové balady. Oba interpreti si však při nahrávání mimořádně porozuměli a tento nový videoklip je pak završením tohoto vydařeného hudebního spojení.

2015 hatašova 4437d659
Píseň vznikla v produkci známého rockového kytaristy Miloše Dodo Doležala, videoklip pak natočil režisér Martin Pasecký, ve spolupráci s hlavním kameramanem Martinem Matiáškem, střihači Michalem Lánským a Janem Truhlářem.

Podívejte se na klip k duetu To jenom láska zastaví čas zde:

Foto: Supraphon

FB_post_chalupari


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353