Podívejte se na nový klip kapely Málem Králem manžela Ewy Farné

Kapela Málem králem vydala poslední skladbu před dvěma lety. Jednalo se o videoklip Fronta na zázraky a do světa šla před Vánocemi v roce 2016. Nyní duo muzikantů Filip Sázavský a manžel Ewy Farné Martin Chobot přicházejí s novým singlem a videoklipem Kdyby se mi chtělo. Málem Králem se vyzpívávají z vlastní lenosti v novém singlu a videoklipu Kdyby se mi chtělo.

MALEM KRALEM 5_Fotor

Kdyby se mi chtělo je po Frontě na zázraky náš druhý samostatný singl. Je to taková naše óda na lenost. Už to, že nám trvalo tuto písničku i s klipem dokončit v podstatě dva roky, jen potvrzuje její význam,“ přibližuje vznik skladby Martin Chobot.

MALEM KRALEM 2

Autorem hudby i textu jsou Filip Sázavský a Martin Chobot. „Zakládáme si na tom, že vše píšeme společně a výsledek je pak kompromisem našich nápadů.“ Videoklip se natáčel na pražském Petříně a o kameru se postaral Martin Linhart, který točil i již zmíněný první klip kapely Fronta na zázraky. Námět a vše ostatní si zařizovali Málem Králem sami.

MALEM KRALEM 1

Klip jsme chtěli pojmout takovým melancholicko-komickým způsobem, k čemuž jsme použili jednu rekvizitu. Té jsme v podstatě otočili význam využití. Nechtěli jsme toho docílit postprodukcí, proto jsme se rozhodli, že tuto rekvizitu upravíme mechanicky. Byl to trochu oříšek, ale s výsledkem jsme spokojeni a myslím, že se to povedlo. Nechceme prozrazovat víc, to už posoudí ti, co klip uvidí,“ doplňuje Martin Chobot.

COVER2 _Fotor

Podívejte se na klip zde:

https://m.youtube.com/watch?v=u4XWI_6oyJk

Kdo jsou Málem Králem?

Málem Králem je dvoučlenná kapela, jejíž členy jsou hudebníci a autoři Filip Sázavský a Martin Chobot. Pod jménem Málem Králem hrají od roku 2016, kdy se přejmenovali z původního názvu eFeM. eFeM vstoupili na hudební scénu v roce 2014 singlem Zmatená Generace. Ten byl součástí jejich debutového alba Kolem nás.

Foto: Archiv Málem Králem


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353