Podívejte se na nahaté Rybičky 48 v novém klipu! Nechybí v něm ani Tomáš Klus

Rocková kapela Rybičky 48 vydává singl Biolid. Klip se natáčel v Kutné Hoře a okolí a na Farmě naděje, kde se starají o zvířata v nouzi. O vizuální stránku a režii se znovu postaral Ondřej Soukup.

ryby_nahled (75 of 117)

Skupina Rybičky 48 má za sebou velmi úspěšný rok. Vydání dvojalba Pořád nás to baví/BestFuck Off, beznadějně vyprodaný pražský velký sál Lucerny, plnou halu Vodova, kde proběhl brněnský křest zmíněného dvojalba a vyprodané jarní turné.

Nyní Rybičky 48 přicházejí s letním hudebním blockbusterem s názvem Biolid. Je to důkaz, že humor a nadhled je stále silnou stránkou skupiny, jejich písniček a také jejich klipového ztvárnění. „V poslední době všichni jedou všechno bio a eko a my si myslíme, že je to správně. To nám, ale nebrání v tom, si z toho udělat srandu,“ říká zpěvák kapely Kuba Ryba.

Mini roli v klipu přijal i Tomáš Klus. „Tomáše si vážíme za jeho názory a je to pro nás člověk s charakterem. Určitou části populace je vnímán jako »sluníčkář a dobroser« a proto nám přišlo mega vtipný, ho do klipu zapojit. Miluju lidi, kteří si ze sebe dokážou udělat srandu,“ říká Kuba Ryba.

ryby_nahled (27 of 117)

Podívejte se na klip zde:

https://www.youtube.com/watch?v=srXW2fKuyPw

Rybičky představují nový klip a vyrážejí na zcela zaplněnou letní koncertní sezonu. Nezastaví se ani na podzim, kdy vyrazí na turné Zamilovaný/Nešťastná 2.

Pomyslným vrcholem turné se stane opět narozeninový koncert v Paláci Lucerna v Praze, který se uskuteční 21. listopadu 2019. Podzimní tour 2019 Zamilovaný/Nešťastná bude na dlouhou dobu poslední turné Rybiček 48 po českých a moravských kulturních domech.

Na rok 2020 chystá skupina zatím největší koncertní show ve své historii. Za 18 let, které právě v roce 2020 oslaví, si kapela prošla cestou z malých klubů do vyprodaných hal a vypracovala se do pozice headlinerů největších českých festivalů.

Na jaro 2020 plánují Rybičky 48 čtyři velké halové koncerty – Rockové stužkováky a na podzim složí skupina zkoušku z dospělosti – Rockovou maturitu 28. listopadu 2020 v pražské O2 aréně.

ryby_nahled (19 of 117)

Foto: Ondřej Soukup


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353