Podívejte se na koncertní verzi písně Naše Cesty Marka Ztraceného z O2 areny

Před měsícem se 23. února uskutečnil druhý z vyprodaných koncertů Marka Ztraceného v O2 areně. Včera pak Ztracený nabídl na svém YouTube kanálu fanouškům koncertní verzi písně Naše cesty jako video vzpomínku na tuto hudební událost.

„Tohle video je důkaz toho, že to jde, táhnout za jeden provaz. A nevím proč, ale čím dál tím víc mi přijde, že se tenhle text hodí k složité situaci, ve které teď všichni jsme. Bohužel – anebo vlastně bohudíky, protože v té písni to dopadne dobře! V textu se zpívá: ‚Naše cesty rovný anebo klikatý, všechno bude dobrý, jsme jenom já a ty. Křičíš, že chceš ještě, že nejsme ztracený, za sucha za deště, stále jsme to MY. Cest je plno – my dva jsme jen jedno!‘ Dnes ale platí – MY VŠICHNI JSME JEN JEDNO,“ poznamenává aktuálně Marek Ztracený k této live verzi momentálního rádiového hitu.

Nejenom 2x 16 000 fanoušků, kteří vytvořili na obou koncertech skvělou atmosféru, ale teď i ostatní posluchači a diváci se tak mohou dotknout zážitku z koncertů, které se odehrály jen několik dní před současnou zatěžkávací zkouškou celé naší společnosti. Píseň Naše cesty pochází z alba Vlastní svět z roku 2018.

U příležitosti letošních únorových koncertů vyšlo nové album Planeta jménem stres, za které již Marek Ztracený obdržel zlatou desku Supraphonu. Jako hosté na něm účinkují raper Rytmus či zpěvačka Tereza Mašková. Obsahuje i píseň Tak se nezlob, která má momentálně na YouTube téměř tři miliony zhlédnutí. Oba singly Tak se nezlob a Naše cesty patří navíc v těchto dnech mezi deset nejhranějších domácích nahrávek v našich rádiích.

Podívejte se na video zde:

 https://www.youtube.com/watch?v=l5SZKJQ_Vp4&feature=youtu.be

 

Multilink na album: https://lnk.to/MarekZtracenyVlastniSvetPR

 

Foto: Supraphon / Jaroslav Noska

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353