Podívejte se na jeho nový klip

Tento týden má svou premiéru nový videoklip Petra Koláře k singlu Žijeme z lásky. Videoklip se natáčel na několika lokacích v Praze včetně Petrovy domovské Uhříněvsi, či pražské čtvrti Ořechovka nebo Karlín. Několikrát se natáčení kvůli špatnému počasí přesouvalo, až uskutečnilo se v ten opravdu jediný slunečný den v celém týdnu. „Byl to opravdu jeden z prvních slunečných dnů po nekonečně dlouhé zimě. A i když jsem velkým milovníkem zimy, na příchod jara jsem se už těšil,“ říká Petr.


V lehce hippie laděném videoklipu je ústřední postavou samozřejmě Petr, který s kytarou a ve slamáku projíždí krajinou i městem ve svém americkém jeepu a kolemjdoucím rozdává květiny, aby i oni »žili z lásky«. Během natáčení bylo opravdu veselo: kromě náhodných kolemjdoucích si malé roličky zahrálo i několik členů z natáčecího štábu, z Petrova managementu a dokonce i jeho přítelkyně Lenka, které Petr v jednom ze záběrů zamilovaně předává kytici žlutých květů.


„Natáčení jsme si moc užili. Mám moc rád velká auta a jejich řízení mi rozhodně není cizí, ale v tomto případě jsem občas potřeboval asistenci majitela auta, který byl schopen auto v těžším terénu šoférovat. Musím přiznat, že v některých záběrech jsem se pěkně zapotil. Nebyla sranda zařadit požadovanou rychlost, páka byla větší než já, natož se s tím jeepem otočit,“ směje se Petr
Singl Žijeme z lásky, který můžete aktuálně slyšet na rádiích, pochází z Petrova sólového alba Čas nás naučí. Toto album, které již za necelý měsíc po zahájení prodeje získalo zlatý status, obsahuje mimo jiné i skladbu Navzdory hříchům – ta získala Českého slavíka za nejpopulárnější píseň posluchačů rádia Impuls. Celé CD se nahrávalo ve Spojených státech a produkce se ujal Carmen Rizzo, který spolupracuje s takovými hvězdami jako je například Alanis Morissette.

Na nový klip Petra Koláře Žijeme z lásky se můžete podívat zde:

Foto: BrainZone Promotion


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353