Podívejte se, jak Perkausová řádí v Alpách!

Zlatá bunda, ale medailová snowboardistka to není! Jen co se nová moderátorka Zpráv na Primě Eva Perkausová předvedla ve své premiéře divákům zpravodajství, vyrazila do Alp. A posílá překvapivé fotografie, na kterých se nebojí skoků na prkně nebo jiných triků.

IMG-20180309-WA0008

„Na lyžích jezdím od malička a jsem na horách téměř každý rok, tak troufám říct, že lyže ovládám dobře,“ směje se Eva Perkausová. Jenže teď si splnila tajné přání a zkusila snowboard. „Tak jsem se letos rozhodla nechat lyže doma. Poprvé v životě jsem se postavila na snowboard a oddala se sjezdovce v Garmischi. Zapla jsem přesky, postavila se na nohy, řekla jsem si ,děj se vůle boží,ʻ a rozjela se,“ prozradila Eva.

IMG-20180309-WA0007

Jak to dopadlo? „Jsem sice otlučená od hlavy až k patě. Modřiny na kolenou, na loktech i na zadku, ale jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti, nevzdala jsem se a naučila,“ prozradila sexbomba Perkausová.

IMG-20180309-WA0006

Že se učit umít dokazuje i hodnocení jejího moderování od televizní legendy Evy Jurinové. Dopustila se Eva nějaké závažné chyby? „Nezaznamenala jsem žádnou chybu, ba ani nervózní přebrept. V celebritním pořadu byla energická, uvolněná podle sebe, teď bude muset být energická a uvolněná výrazně jinak a to samozřejmě souvisí s tím, co říká a není jednoduché si to osvojit. Proto byla zpočátku opatrná na mimiku a každý pohyb těla,“ hodnotí Jurinová. „Je také důležité, jak pro diváka vyzní celková dojem z obou moderátorů a ve dvojici Eva a Roman není žádný rušivý moment,“ doplnila moderátorská legenda.

Eva Roman pult

Už příští týden Eva Perkausová opět moderuje na Primě s Romanem Šebrlem Zprávy, tak musí dávat pozor, aby se v horách neporanila.

 

Foto: TV Prima