Podívejte se, jak Pavel Zedníček odhalil svou duši a Minulost

Minulost již není, budoucnost ještě není…..tak by se dala shrnout herecká role Pavla Zedníčka v novém videoklipu kapely From nazvané Minulost.

Teplická kapela From o sobě dává vědět. Vydala novou skladbu Minulost, ke které vznikl emotivní videoklip, v hlavní roli s hercem Pavlem Zedníčkem. Hlavním tématem je obraz dnešní doby a pohled do duše herce, který hraje pro prázdné sály. Prázdné hlediště pomalu zabíjí každého umělce. „Nechtěli jsme točit »Covid« videoklip, ale spíš poukázat na vedlejší dopady dnešní doby a stavu, ve kterém se jako společnost nacházíme. Nešlo nám o finanční či materiální stránku, ale spíš o tu duševní. Co může s člověkem, jenž je celý život zvyklý na kontakt s divákem a zpětnou vazbu, udělat to, když se vlastně najednou stane nepotřebným. To může mít za následek situace, které by se v normální době nestaly,“ říká zpěvák Filip Kotek.

„Natáčení jsme si užívali plnými doušky. Pan Zedníček je obrovský profesionál a jsme moc rádi, že jsme s ním mohli spolupracovat a učit se. Byl to opravdu zážitek,“ dodává kapelník Martin Kolařík, který s nápadem oslovit právě Pavla Zedníčka přišel. Skupina From se i tentokrát spolehla na režiséra Lukáše Hrdého a kameramana Aleše Lněničku, se kterými již spolupracovali na písních V Síti, Láska nebo Najednou. Minulost je jejich čtvrtým společným dílem.

„S klukama z kapely From jsem hudební klipy začínal natáčet. Hned naše prvotina V Síti má již 5,5 milionu zhlédnutí na YouTubu. Ale tentokrát to bylo úplně jiné natáčení. Nemusel jsem vlastně říkat vůbec nic, protože pan Zedníček v roli hlavní postavy dával vše na první dobrou, jednoduše je to pan herec,“ dodává režisér Lukáš Hrdý. Momentálně kapela tráví čas ve studiu a natáčí nové skladby pro chystané album, které vyjde koncem tohoto roku.

Podívejte se na klip k písni Minulost zde:

 https://youtu.be/bHWux6X72WI

 

Více infa: www.fromband.cz

Foto: Archiv skupiny From

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353