Podívejte se, jak Janu Krausovi napíchli ucho, aby přestal kouřit!

Moderátor Jan Kraus představil ve své televizní show akupunkturistku Lenku Romanovou. Popsala moderátorovi na modelu ucha, kde jsou akupunkturní body. „Napadlo vás někdy, proč ucho vypadá jako ucho?“ nadhodila Lenka. „To je vlastně somatotopická mapa, jak jsme vypadali v embryonálním stavu,“ vysvětlila a ukázala konkrétní místa na uchu, která souvisejí s naším tělem.


„V Anglii jsem vystudovala taoistickou akupunkturu. Pak jsem byla na praxi v Číně, ale tam se léčí jinak. Tam vás napíchají, ale neřeší příčinu problémů,“ vysvětlila. „Kdybych chtěl napíchnout, aby mi bylo ještě lépe, než mi je, šlo by to?“ chtěl vědět moderátor. „Vy byste potřeboval možná trochu zklidnit,“ navrhla Lenka Romanová. Nejdřív napíchla moderátorovi ucho, aby zjistila jeho citlivost. „Chcete teda napíchnout to kouření?“ chtěla vědět. „Nebojte, bude se vám to líbit,“ ujistila ho. „Máte hezký velký lalůček, to tady budete dlouho, velký lalůček měl i Buddha,“ pokračovala. „Já ho dlouho neviděl,“ podotkl moderátor.


Akupunkturistka mu napíchla první jehlu. „To je zatím na zklidnění. Teď budeme dávat dalších pět bodů,“ řekla poněkud vyděšenému moderátorovi Lenka. „Jestli po tom přestanu slyšet, tak to půjde k soudu,“ ujistil ji Jan Kraus. „Když budete mít chuť na cigaretu, tak si to ucho stimulujte, dokud vás chuť nepřejde. Místo cigarety budete mačkat ucho,“ vysvětlila. „A nakonec si to ucho típnu,“ dodal Jan Kraus.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání: muzikant, překladatel, novinář a spisovatel Ondřej Hejma, mluvčí TOP 09 a MPSV ČR Alžběta a Viktorie Plívovy a akupunkturistka Lenka Romanová. Co netušila manželka Ondřeje Hejmy? Co má společného práce tiskové mluvčí a veterináře? A jak vypadá akupunktura naživo? Přestane Jan Kraus kouřit? Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 27. dubna ve 22.05 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353