Písařík, Kostková a Jirešová řádili v divadle až lítaly špunty!

Po skončení muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway lítaly špunty! Kostková, Jirešová a Písařík připili na nový rok. Stalo se již tradicí, že každý rok na Silvestra se v Divadle Broadway hraje muzikál s hity Václava Neckáře, Mýdlový princ. Je také nepsaným pravidlem, že každé silvestrovské představení si herci zpestří nějakými vtipnými fóry. V závěru představení pronesla na jevišti přípitek za celý herecký soubor Tereza Kostková.

MJP17-210-7207

Do roku 2018 bych ráda popřála všem hlavně hodně zdraví, lásky a také sílu, humor a šťastnou ruku při všech volbách, které nás budou čekat,“ popřála Tereza Kostková. A na novoroční přání jsme se také zeptali dalších přítomných umělců v Divadle Broadway.

MJP17-210-7200

Já bych přála do dalšího roku všem dostatek optimismu, hlavně také zdraví, lásky, energie a rodinné pohody. A také se musím přiznat, že si žádné novoroční předsevzetí již nedávám,“ přidala se Ivana Jirešová.

Jelikož mě čeká v příštím roce svatba, tak přeji nám všem pevné nervy a zdraví, abychom to vše v klidu zvládli,“ prohlásil Josef Vágner.

MJP17-210-7017

Do roku 2018 přeji všem hlavně hodně zdraví, protože bez toho to nejde, a také štěstí a lásky,“ uvedla Vlasta Peterková, která slavnostní silvestrovské představení odehrála za nemocnou Jaroslavu Obermaierovou.

MJP17-210-7229

V příštím roce přeji všem hodně zdraví a štěstí a také nám přeji ještě hodně odehraných repríz Mýdlového prince,“ dodal závěrem Martin Písařík.

Foto: Divadlo Broadway