Pierre Richard a Jan Kraus jsou stejně nesmělí!

Jan Kraus vedl rozhovor s legendárním hercem a komikem Pierrem Richardem, s nímž se mimo jiné shodli, že jsou oba nesmělí. Řeč samozřejmě přišla i na pěstování vína. „Já jsem nikdy neplánoval pěstování vína. Vždycky jsem víno pil, ale nikdy jsem netušil, že ho budu pěstovat,“ přiznal se Pierre Richard. „Co bych měl dělat, kdybych chtěl pěstovat víno?“ zajímalo Jana Krause. „Nejdřív bych vám asi zkusil prodat svoje vinařství,“ zavtipkoval Pierre Richard.


„Vaše postavy v komediích mi byly vždycky blízké. Nemotornost, stud…“ převedl Kraus téma na filmy. „Vycházel jste ze sebe?“ „Ano, využil jsem vlastních nedostatků,“ připustil Pierre Richard. „Já měl takovou radost, že je na tom s nesmělostí někdo také tak bídně jako já,“ přiznal Jan Kraus. „Až po pádu berlínské zdi jsem zjistil, že jsem v Česku tak populární. Navíc v Karlových Varech jsem dostal svoji jedinou filmovou cenu,“ popsal Pierre Richard svůj vztah k naší zemi.


Do jedenáctého dílu Show Jana Krause přijali pozvání: herec, režisér a překladatel Ondřej Sokol, spisovatelka erotické literatury Sylva Lauerová a legendární francouzský herec a komik Pierre Richard. Ondřeje Sokola Jan Kraus pochválil za herecký výkon ve filmu Perfect Days, za výběr herců do jeho divadelních představení a za pořad Partička. Proč se ale v improvizační show neobjevují ženy? A proč po Partičce Ondřej Sokol nespí? Sylvě Lauerové se Jan Kraus přiznal, že nakouknul do jejího erotického románu Hračka a hned zrudnul. Jak se žije na Seychelách? A co je to milenec s tendencí stát se manželem? Proč má Pierre Richard rád Českou republiku? A jak se zakládá vinohrad? Premiéru jedenáctého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 11. listopadu už ve 21.05 hodin na Primě.

Foto: TV Prima / Tomáš Eder