Petra Janů řádila se skupinou Harlej v Lucerně

Skupině Harlej se třetí podzim po sobě podařilo vyprodat Velký sál pražské Lucerny. V průběhu sobotního večera navíc převzala Zlatou desku za prodej alba Harlejland, zavzpomínala na nedávno zesnulého Vladimíra Šafránka a přivítala vzácného hosta.

Harlej - Lucerna - Zlaté desky - foto Josef Beník

Harlej, který letos na jaře vydal záznam ze svého loňského vystoupení v Lucerně, se vrátil na místo činu. Celý koncert doprovázel jeho hity sborový zpěv narvaného sálu. Tonda Rauer, Tomáš Hrbáček, Martin Kolinss, Milan Hoffman a Libor Fanta během večera zavzpomínali na svého bývalého kolegu, zakládajícího člena skupiny, zpěváka Vladimíra Šafránka, který před měsícem po těžké nemoci zemřel. »Jeho« píseň Odcházím zazpívala s Tomášem Hrbáčkem Petra Janů, která byla hostem večera.

Harlej - Lucerna - foto Petr Chán

Dále si spolu dali ještě duet Jedeme dál. Jako další host vystoupil Ota Hereš z Alkeholu s písní Abstinent. Bouřící Lucerna si vymohla nad plán ještě dva přídavky, které koncert protáhly na bezmála tři hodiny.

Harlej a Petra Janů - foto Kateřina Králová

Harlej patří k domácím rockovým skupinám a svoji historii píše od roku 1995. V roce 2006 vystřídal Vláďu Šafránka na pozici zpěváka Tomáš Hrbáček. Poslední studiové album vydala skupina vloni na jaře pod titulem Hodný holky zlý kluky chtěj.

Další info: http://www.harlej.cz/skupina

Facebook: www.facebook.com/HarlejCZ

Foto: Petr Chán, Josef Beník, Kateřina Králová


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353