Petra Hřebíčková: Vždycky mě baví, když je scénář nepředvídatelný a postavy jsou uvěřitelné

Už 23. ledna 2020 bude mít premiéru česko-slovenský romantický film Příliš osobní známost. Zahraje si v něm i Petra Hřebíčková, které jsme položili několik otázek.

Čím se vám zalíbil scénář filmu Příliš osobní známost?

Vždycky mě baví, když je scénář nepředvídatelný a postavy jsou uvěřitelné. To je základ, který scénář Příliš osobní známosti splnil na jedničku. Téma lidské hladiny lásky mě nikdy neomrzí, navíc je film plný dobrého humoru, vášně a dramatický závěr mi vehnal slzy do očí. Smála jsem se, červenala jsem se, dojala a asi i zamyslela. Kéž by takový zážitek měli i diváci v kinech.

Je to film o přátelství mezi ženami, je to důležité i ve vašem životě?

Teď, když mám malé děti, se to u mě tak nějak jinak všechno pozměnilo, že jsem víc s rodinou než s kamarádkami na víně. Ale vím, že přijde čas, kdy si znovu s holkama někam vyjdeme a strávíme spolu čas, který si užijeme.

Hrála jste mámu malému děvčátku, je náročnější hrát scény s malými dětmi?

Určitě, hlavně když jsou situace, které hrajete, emočně vypjatější. Valentýnka je velký talent, pracovala jako profesionál a my dvě jsme měly štěstí, že jsme se hned sblížily.

Natáčení bylo pro vás náročné i proto, že máte malého chlapečka a těsně předtím jste dotočila jiný film…

Ano. Naštěstí mi produkce vyšla vstříc a v rámci natáčení jsem měla mezi pracovními dny víc volna, tak se to dalo zvládnout.

Podívejte se na trailer zde:

https://www.youtube.com/watch?v=uYajUZcr7xE

Poslechněte se titulní píseň v podání I.M.T. Smile ft. Nikol Štíbrová zde:

https://www.youtube.com/watch?v=Hz9wee0FNPw

Foto: Bioscop


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353