Petra Hřebíčková se konečně dočkala svatby

Petra Hřebíčková alias Olga se konečně dočkala. Rok a půl v seriálu Svatby v Benátkách organizovala druhým lidem svatební obřady, ale o svém vlastním si mohla nechat jen zdát. Čekání na toho pravého se jí ale vyplatilo.

SvB 2
Petra alias Olga si v seriálu vzala otce svých dvojčat Pavla Řezníčka, tedy Josého Pivodu. Romantický obřad se natáčel na zámku v Dětenicích a nechyběli na něm nejen dojatí svatebčané, ale i kočár s koňmi a hrdličky. Svatba se natáčela dva dny, venku i uvnitř zámku. Počasí dělalo trochu naschvály, takže ve chvíli, kdy se točil obřad v zámeckém parku, začalo pršet. „Prší nám štěstí,“ okomentovali to snoubenci, bohužel kostymérky a maskérky jejich romantické nadšení nesdílely.
„Natáčení mě dojalo, jak přijížděli Olinka s Josém kočárem, měla jsem doopravdy slzy v očích. Pokud se někdy bude má dcera vdávat, asi její svatbu opláču. Vypadám navenek jako tvrdá a rázná ženská, ale v některých chvílích jsem hodně citlivá. Svatbu ani jednomu z dětí organizovat nebudu, až nastane čas, udělají si obřad po svém. Já mám se svou dcerou Rolou vztah spíš jako kamarádka, než jako matka. Za tu dobu, co spolu s Petrou Hřebíčkovou natáčíme, jsme se sblížily a vznikl mezi námi podobný vztah. Vnímám ji trochu jako dceru, ale považuju ji taky za svou kamarádku,“ řekla Hana Gregorová.

SvB 13
„Petra je moc fajn jako moje seriálová dcera i ve skutečnosti. Je to vynikající herečka a krásná ženská, přeju jí hodně štěstí. Od své vlastní svatby jsem prožil akorát svatby své dcery a teď tuhle seriálovou,“ vypočítával Ladislav Potměšil.
Petra Hřebíčková si sice svatbu užila, ale omezovalo ji to, že je ve vysokém stupni těhotenství. „Chtěla jsem krátké šaty a krajka se mi líbí, takže jsem byla se šaty spokojená. Vzhledem k tomu, že budu za pár týdnů rodit, jsou adekvátní. Když jsem svatbu četla ve scénáři, scéna mě dojímala, ale když jsme ji točili, brala jsem ji už jen jako práci, už nebyl na dojímání čas. Nejtěžší pro mě bylo vydržet dvanáct hodin na place. Ale naštěstí jsem vždycky měla nějaký obraz volno, tak jsem si mohla trochu odpočinout. Všichni se o mě krásně starali, a to nejen v roli Olgy. I ve skutečnosti jsem si připadala jako princezna,“ smála se Petra Hřebíčková.

Foto: TV Prima

FB_post_chalupari