Petra Horváthová: Na Pohodě vůbec nebyla pohoda!

Seriál televize Prima Cesty domů je stále úspěšnější. Nyní si sice dopřeje prázdninovou přestávku, ale než se tak stane, vyzpovídali jsme jeho herecké hvězdy na téma dovolená. Kde se jim líbilo, na jakou dovolenou neradi vzpomínají a kam plánují vyrazit letos? Máte mezi svými oblíbenými historkami nějakou z dovolené? Kde se vám líbilo a kam by jste už nikdy nejeli?


„Já jsem nikdy nezažila nějakou šílenou dovolenou, všude, kde jsem byla, bylo krásně, i když třeba ne úplně od začátku,“ říká Petra Horváthová, představitelka Vendy Bernátové. „Vybavuju si třeba vodu, na kterou jsme se vypravili se spolužáky z DAMU. Strašně lilo, takže jsme všichni promokli. A protože jsme měli všichni všech plný zuby, pořád jsme se hádali. Ale na závěr jsme se zase usmířili, takže všechno vlastně nakonec dopadlo dobře. Dovolenou mám dost často spojenou i s různými hudebními festivaly. Jednou jsme se vypravili na známý festival Pohoda v Trenčíně. Těšila jsem se na své oblíbené kapely, jenže jsem se jich nedočkala. Spadl tam stan, několik lidí zranil a někoho dokonce zabil. Proto na tenhle festival nevzpomínám ráda. Naopak vzpomínám na loňský pobyt v Americe. Byla to zvláštní dovolená nebo spíš prázdninová cesta, kterou bych si ráda zopakovala,“ říká Petra Horváthová.

Zítra: Iva Kubelková

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353