Petr Čtvrtníček bubnoval a Pavla Tomicová slavila

Herec Petr Čtvrtníček, který v seriálu Krejzovi hraje Lubora Flanderku, se pustil do pořádně rokové charitativní akce. Se svojí novou kapelou Wsedě, která je složena z vězňů kuřimské věznice, zahrál na akci Běh se žlutou stužkou, čili Yellow Ribbon Run, na pražském Výstavišti.

KR 4

Novou kapelu herec nehledal, spojila je čistě náhoda. „Já je viděl loni hrát na mikulášské besídce Tap Tapu, a protože jim chyběl bubeník, tak jsem nabídl své služby.“ Takže slovo dalo slovo, a kapela tak byla kompletní. „Kluci mají několik vlastních pecek, a můžu říct, že velmi dobrých. Pak hrajeme i převzatý repertoár,“ prozrazuje Čtvrtníček, který se s kapelou ukázal na »žlutém běhu«, a podporuje tak iniciativu Utečte předsudkům.

KR 13

Žlutého štafetového běhu na pět kilometrů se účastnilo přes pět set lidí a pestrost byla opravdu velká. „Jsou tu různí zaměstnanci firem, věznic, nevládní organizace, vězni, bývalí vězni, oběti,“ prozrazuje složení účastníků ředitelka věznice v Kuřimi Gabriela Slováková. Hlavním posláním běhu je upozornit na obtížné zařazení lidí po odpykání trestu zpět do společnosti.

KR 11

Zatímco se Petr Čtvrtníček potil u bicí soupravy, v ateliérech seriálu Krejzovi se vesele točilo. A radosti při natáčení bylo v ten den o kapku víc. Svoje narozeniny totiž slavila Pavla Tomicová. Seriálová Zdenička tak dostala překvapení přímo na place, v podobě dortu s vlastní podobiznou, a navíc! Část dortu byla upečena speciálně pro diabetiky. „Bylo to velké překvapení a moc za něj děkuju. A to, že si vzpomněli, že sladké moc nemůžu, a nechali mi udělat dort na míru, to mě překvapilo a s chutí jsem si dala,“ přiznala dojatá Pavla Tomicová, ke které se hned jako první gratulant hrnul seriálový manžel Martin Zounar. „Popřál jsem Pavle hodně zdraví, a ať se má krásně!“

KR 1

Přestože Krejzovým nastanou v televizi letní prázdniny, v ateliérech se rozhodně s natáčením nekončí. Na obrazovky se seriál vrátí na podzim a diváci se mají opravdu na co těšit.

KR 17 KR 16 KR 15 KR 14 KR 12 KR 10 KR 8 KR 7 KR 5 KR 3 KR 2

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353