Perkausové zprávařská premiéra na Primě. Po vysílání dostala puget růží

Dala to! Eva Perkausová má za sebou svou premiéru. V sobotu večer uváděla poprvé hlavní zpravodajskou relaci Primy po boku Romana Šebrleho. Zvolila rudé šaty s krátkými rukávy a přípravy se vyplatily. Podle prvních komentářů a ohlasů fanoušků na internetu totiž Eva v moderátorském křesle obstála.

FRH_8675

Jsem víceméně spokojená, samozřejmě je pravda, že na sobě musím zapracovat, ale bylo to lepší, než jsem předpokládala. Jsem ráda, že jsme to zvládli a hlavně velká podpora byla od Romana, já jsem byla nervózní,“ přiznala Eva. „Bylo to exkluzivní,“ chválil svou novou parťačku Roman.

FRH_8753

Jen co se odvysílala závěrečná znělka Zpráv, čekalo na Evu velké překvapení. Na Primu totiž dorazil obrovský puget rudých růží. Od koho? „Nevím, mně přišla hned, co jsem vyšla ze studia a já ani nevím, byla na recepci, takže děkuju, ale nevím komu.“ „Ta je ode mě,“ smál se Roman, ale je jisté, že je jasné, že tady může být někdo další, kdo Evě růže poslal.

Eva s Romanem vysílají i v neděli, tak uvidíme, jaké překvapení přijde dnes večer. 

FRH_8758 FRH_8664 Eva Roman pult

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353