Pěkně slizká pochoutka pro Markétu Plánkovou

Co se stane, když na veterině u Krejzů odloží nezodpovědná panička svého domácího mazlíčka? Zkrátka si ho ta bláznivá rodina nechá. Naštěstí to není žádný pes ani medvěd, ale šnek – přesněji oblovka obrovská.

KR 11

Když se chce panička svého kamaráda – největšího plže – zbavit, tak ho prostě nechá u veterináře Petra Vymeše (Jan Šťastný). Šneky zkrátka nesnáší a chce po něm, aby se ho nějak humánně zbavil. Ten to ale odmítl, takže se záchranné akce zhostí malá Viky Damová – dcera Markéty Plánkové a Filipa Blažka. Na první pohled se do šneka zamiluje a hned si ho přinese domů.

KR 7

Dcera Viky si vymyslela, že by chtěla doma chovat šneky. Povolila jsem jí to v domnění, že budeme mít doma jen ty malé, co se najdou na zahradě. Najednou přinesla takovou obrovskou mrchu, že jsem ji šla švagrovi okamžitě vrátit. Takže bude náš pokoj opět bez domácích mazlíčků,“ popisuje Plánková, jak v seriálu ke slizkému miláčkovi přišla.

Já bych doma dcerám nic takového nepovolila. Natož si s ním hrála, protože hned po natočení našeho »mazlení« jsem musela do koupelny a hodně dlouho z rukou jsem smývala ten sliz.“ Setkání těch dvou tak nechalo herečku klidnou – a stejně tak i možnost nějakého šneka třeba ochutnat. „I když jsem slyšela, že to je lahůdka, tak mnohem raději si dám mořské plody, krevety, a tohle přenechám jiným.“

KR 2

A kde nakonec oblovka skončí? Něco by o tom mohl vědět Fero Čumpelík (Michal Suchánek), který ho dostal od Zdeničky (Pavla Tomicová), protože má šneky strašně rád. Jak moc? Tak to diváci uvidí už dnes večer na Primě. Ale asi dost, když za to donesl Zdeničce králíka, kterého už jen dát do trouby a upéct k večeři.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353