Pavlovi a Filipovi Novákovým i sportovcům na dětech záleží

Již čtvrtý ročník charitativního projektu Sportovcům na dětech záleží se uskutečnil v Kozlovicích na Moravě. „Dnes už je to náš rodinný projekt. Zapojili se všichni, včetně mé maminky Olgy, která v září oslaví 73. narozeniny. Já jsem začal podporovat Dětskou hemato-onkologickou kliniku před šesti lety, kdy jsem uviděl výstavu fotografií Větší než velká výzva Aleny Skřipské s texty Martina Nawratha z tohoto oddělení,“ přiznává syn legendárního zpěváka Pavla Nováka, zpěvák Pavel Novák ml..

DSC_4676

„Změnilo mi to život, pohled na něj a dnes mohu říci, že to změnilo celou naši rodinu. Projekt je rok od roku kvalitnější, zapojuje se stále více známých sportovních tváří. Letos se nám poprvé podařilo získat strategického sportovního partnera, Českou fotbalovou reprezentaci. A naše cíle jsou ještě vyšší. Příští rok chceme oficiálně zapojit i Českou hokejovou reprezentaci. Ta nám pomohla již v letošním roce, ale oficiálně bychom to chtěli dotáhnout na další ročník. Na hřišti jsme předali šeky v hodnotě 65.500 korun, ale to ještě není konec. Na místě jsme utržili díky tombole a dobrovolnému vstupnému něco kolem 80 tisíc korun. Po vyúčtování nám zbyde jistě krásná částka pro děti, kterým je celý projekt věnován,“ prozradil Novák.

BLAB3256

Na hřišti se objevil i jeho syn, úspěšný reprezentant Filip Novák a spousta dalších fotbalistů a hokejistů. Například fotbalisté Marek Heinz, Luboš Kubica, Michal Sadílek, Ondřej Čelůstka, Vít »Beny« Beneš, Tomáš Poznar, Martin Vyskočil, Mojmír Chytil, David Zima, Tomáš Vajda, Tomáš Josl, reprezentant Gabonu Duval Nzembi, Martin Schlehr, Tomáš »Petris« Petráš, Edvard Peč, Michal Kovařík, nebo hokejisté Martin Zaťovič, Tomáš Kundrátek, Martin Erat, Michal Gulaši, Jakub Svoboda, Jan Švrček, Libor Kašík, Roman Szturc, Petr Holík, Aleš Zima, Matouš Král, Šimon Král, Aleš Kuča a Petr Kadlec.

DSC_4795 (1) DSC_4769 DSC_4736 DSC_4651 DSC_4618 DSC_4306 DSC_4296 DSC_4287 BLAC1945 BLAC1937 BLAB3278 5754731_ 5754680_ 

Foto: www.PavelNovak.cz

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353