Pavel Novák prozradí neřesti a cnosti

Již příští týden se v Přerově uskuteční dva velké výroční koncerty, na kterých si připomeneme druhé výročí úmrtí tamního rodáka, populárního zpěváka Pavla Nováka. I když tu interpret hitů Malinká, Morava, Pihovatá dívka nebo Nádherná již není, o jeho odkaz a písničky pečuje jeho syn Pavel Novák ml. A právě on na dvou slavnostních galakoncertech potřtí i své debutové album nazvané Neřesti a cnosti.

„Původně jsem hosty nechtěl vůbec odtajňovat, a tím si zároveň vyzkoušet, zda lidé chodí na koncerty také kvůli mně, kapele a nezapomenutelným hitům otce. Musím se teď soustředit jen a jen na koncerty, a tak chci odtajněním odbourat ten obrovský tlak a množství dotazů,“ přiznává Pavel Novák ml.

14. 3. 2011 – 19:30 – Městský dům v Přerově
1. legendární skupina VOX – I. Barbořík, D. Millonig, R. Neuls, Z. Slivečka, Z. Všetička, J. Macíček
2. Markéta Konvičková – objev roku 2010, finalistka SuperStar
3. Iva Hajnová – zpěvačka spolupracující s Pavlem Rothem
4. Pavel Vítek – zpěvák
5. Libor Vojkůvka – všeumělec a bavič (šternberský Bolek Polívka)

15. 3. 2011 – 19:30 – Městský dům v Přerově
1. legendární skupina VOX – I. Barbořík, D. Millonig, R. Neuls, Z. Slivečka, Z. Všetička, J. Macíček
2. Petra Černocká s Jiřím Pracným – legendární filmová Saxana
3. Iva Hajnová – zpěvačka spolupracující s Pavlem Rothem
4. Libor Vojkůvka – všeumělec a bavič
5. František Ringo Čech – legenda českého showbyznysu

„V závěru první části koncertu bude pokřtěno mé první sólové CD, které jsem nazval Neřesti a cnosti. Jeho kmotry bude 14. března Pavel Vítek a Libor Vojkůvka a 15. března Libor Vojkůvka a Mistr František Ringo Čech.
Druhou polovinu koncertu odstartuje videoprojekce se speciálními hosty jako jsou například Lucie Bílá, Marta Kubišová, Petr Janda, Eva Pilarová, Vašek Vlasák, Jiří Černý a řada dalších s jejich vzpomínkami na otce. A na něj bude navazovat devadesátiminutový vzpomínkový koncert Neřesti a ctnosti,“ dodal Pavel Novák ml.
A my už jen dodáváme, že oběma večery budou provázet moderátoři z Českého rozhlasu – Marcela Vandrová, Dáša Misařová a Zdeněk Vrba.

Foto: www.pavelnovak.cz