Pavel Novák ml.: Největší plán je zůstat šťastným a slušným člověkem

Letos uplynulo deset let, co odešel legendární zpěvák Pavel Novák. Jeho syn, Pavel Novák ml. chystá k tomuto výročí velký koncert. „Letošní rok je pro mě velmi náročný. Začalo to projektem Pavel Novák zpívá klokanům, nyní mám před sebou další srdeční záležitost. V neděli 23. června děláme se svým synem již 4. ročník akce Sportovcům na dědech záleží. S výtěžkem pro dětskou hemato-onkologickou kliniku FN v Olomouci. Přes prázdniny bych chtěl natočit CD vzpomínek na bigbít Pirillo Memories a musíme sestavit a nacvičit vše na vzpomínkový koncert na tátu, který se uskuteční v neděli 20. října večer v Přerově,“ říká Pavel Novák ml. v rozhovoru, který vyjde již zítra, v sobotu 15. června v Haló novinách.

IMG_5111

Jako hosta tam budu mít kamarádku, která u táty začínala, Heidi. Budu tam mít výjimečně kapelu rozšířenou na orchestr. Přibude smyčcová a dechová sekce. Nyní také řešíme vizuální podobu koncertu. Nějaké projekce. Je toho dost a dost. Rychle to uteče a posledním milníkem letoška bude 20. ročník koncertu Pavel Novák na Štědrý den. Mezi tím spousta koncertů pro děti i dospělé. A abych nezapomněl, ještě do toho rozjíždíme dětskou internetovou televizi,“ vypočítává své pracovní aktivity Pavel Novák.

IMG_5206

A jak přiznává, na tátu stále vzpomíná. „Dnes už to není tak časté, ale jsou okamžiky, kdy je to tak silné, že se neubráním slzám. Naposledy se mi to stalo v Austrálii v Perthu. Tam mi to všechno nějak v hlavě vybouchlo a já jsem se v závěru koncertu neudržel. Naštěstí tam byla jedna moudrá žena, která mě objala a řekla: ,O co více vybrečíš, o to méně vyčůráš. Tak klidně plakej.ʻ Bylo to moc milé,“ vzpomíná v Haló novinách Novák.

60345187_770288326700681_3567918496308264960_n

Nakonec prozradí i své plány. „Největší plán je zůstat šťastným, slušným člověkem. Užívat si každou chvilku, kterou mám možnost na tomto světě být. Žít přítomností a dělat věci tak, aby mě bavily. A pokud mi to půjde, udělám šťastnými i lidi kolem sebe, své fanoušky. Pořád budu koncertovat, natáčet, vymýšlet a psát. Prostě budu svůj život žít na plné pecky,“ říká v zítřejším vydání Haló novin Pavel Novák ml. a vypráví i zážitky ze svého nedávného turné po Austrálii.

IMG_4851 IMG_5577 PN_10_fb udalost

Foto: Archív Pavla Nováka ml.


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353