Party Miss proběhla i přes bojkot Ivety Bartošové

V paláci Casa Gelmi proběhla Party Miss 2010 i když celou akci bojkotovala zpěvačka Iveta Bartošová, která měla být v porotě a jak u ní bývá zvykem – nedorazila. „Volali mi ze Slovenska, jestli vím určitě, že Iveta dorazí. Taky tam organizovali podobnou akci a Iveta se neukázala,“ sdělil Martin France, promotér akce, která byla uspořádána pro nadační fond Svět zvuku.


France má po pondělním večeru jasno. Ivetu Bartošovou na své akci už asi opravdu nechce.„Já jsem o Ivetě nebyl přesvědčený ani předtím, právě přesně kvůli tomu, že nepřijde, ale sponzoři si ji přáli. A samozřejmě jsem s tím měl víc starostí než užitku. Kolegové, kteří seděli v porotě mi řekli, že pokud tam Iveta bude zpívat, zvedají se a odchází,“ prozradil France (na snímku se zpěvačkou Heidi Janků). „Tento problém jsme řešili ještě celý večer před akcí téměř do půlnoci po telefonu. Museli jsme přislíbit, že Iveta bude zpívat až na následné party. Ale vyřešilo se to vlastně samo tím, že Iveta nedorazila. Poslala pouze vzkaz půl hodiny před začátkem akce, že má nemocného syna,“ dodal France.


A porota, v které seděli například Jitka Asterová, Sámer Issa (na snímku), Martin France, Heidi Janků, Marcela Březinová, Ali Amiri, Martin Maxa a další známé osobnosti se rozpovídali i do přítomných kamer a s Ivetou Bartošovou si nebrali žádné servítky a řekli, že už o její nespolehlivosti budou mluvit nahlas a veřejně. Na party se přišli podívat také Klára Kolomazníková, Zbyněk Drda, Naděžda Krupská nebo Robert Rosenberg.
I přes negativní postoj Ivety Bartošové se ostatní zpěváci a herci dobře bavili a byli si vědomí, že svou účastí podporují dobrou věc a že se příští rok této akce opět rádi zúčastní. A které krásky nakonec zvítězily? I. Vice Párty Miss se stala Tereza Vančurová, Párty Miss byla zvolena Šárka Sokolová a titul II. Vice Párty Miss získala Klára Machálková (na snímku). Na charitativním galavečeru se navíc vybralo přes padesát tísic korun, které byly předány nadačnímu fondu Svět zvuku.

Foto: Martin Production


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353