Pařba na Moravě: Opuštěné krásky zaháněly žal vínem!

Modelky Romanu Pavelkovou, Hanku Mašlíkovou a Gabrielu Dvořákovou nepojí jenom dlouholeté přátelství, ale i trable v partnerském životě. I když každá z nich zažívá jinou etapu svého vztahového života (Pavelková chystá svatbu, Mašlíková má vztah na dálku a Dvořáková se neustále schází a rozchází s Noidem), na jeden víkend byly na tom všechny stejné. Osamocené a opuštěné! A místo upíjení se v sebelítosti se rozhodly pro pařbu v moravských Klentnicích!


„Byla to spontánní akce. Můj snoubenec se rozhodl, že raději bude trávit čas na čtyřkolkách, Hanka má partnera v Istanbulu, kde hraje fotbal a Gábina nás v tom nechtěla nechat, tak jsem se rozhodly, že strávíme hezký víkend ve vinařství pod hradem, když jsme vlastně ty opuštěný princezny,“ smála se Pavelková, která si se svými kamarádkami užila i pravou moravskou degustaci vína. „Byl to úžasný zážitek. Pan majitel nám ke každému vínu něco řekl a my jsme jenom jako naprosté amatérky přikyvovaly a byly jsme rády, že nám nenalil víno pro pražáky,“ smála se Romana.
Jediný, kdo nemohl moc degustovat byla Hanka Mašlíková, které čerstvě nasadili rovnátka a ta se jí po celý večer zarývala do dásní a jazyka. „Pro krásu se musí trpět, takže jsem se rozhodla pro rovnátka incognito od dental office. Jen jsem moc nevystihla správnou chvíli pro jejich nasazení, protože pro nás byly přichystané pravé moravské hody a já jsem teď trošku omezená v jídle, takže v podstatě můžu jenom kaši,“ svěřila se Mašlíková, která tudíž na prázdný žaludek nemohla ani pít. To ale není jediný problém, který musí nyní Hanka řešit. Podle svých slov se musí kvůli rovnátkům musí znovu učit mluvit. „Začala jsem strašně šišlat, takže mi není skoro vůbec rozumět, což je při mé práci ve Snídani s Novou trošku problém. Takže čtu denně nahlas čtyři stránky v knížce a učím se znovu mluvit,“ prozradila Hanka, která ale díky benevolenci svých nadřízených o práci nepřijde.

VINAŘSTVÍ POD HRADEM je rodinné vinařství, založené na tradiční výrobě vína z vlastních moravských vinic. Sklepy VINAŘSTVÍ POD HRADEM naleznete v Klentnici a v Pavlově, v obcích, které leží uprostřed zajímavýchtra přírodních lokalit. Do jejich katastru zasahují přírodní rezervace Růžový vrch, národní přírodní rezervace Děvín, Tabulová hora a přírodní památky Kočičí kámen a Kočičí skála.


Vinařské obce Klentnice a Pavlov spadají do mikulovské podoblasti a vinařské oblasti Morava.
Naše vinařství tradičně vyrábí špičková přívlastková vína vysoké kvality.
VINAŘSTVÍ POD HRADEM se nachází v obcích Klentnice a Pavlov, které leží uprostřed zajímavých přírodních lokalit. Do jejich katastru zasahují přírodní rezervace Růžový vrch, národní přírodní rezervace Děvín, Stolová hora a přírodní památky Kočičí kámen a Kočičí skála.


Pavlovské vrchy neboli Pálava patří mezi deset nejhezčích krajinářských útvarů České republiky. Projděte se vinicemi a prohřátí sluncem se zastavte v našem vinném sklípku a nasajte vůni stoupající ze sklenice. Vychutnejte to nejlepší, co se na vinicích urodilo.


Chráněná krajinná oblast Pálava leží v nejteplejší a nejsušší oblasti ČR a má téměř středomořský ráz. Místní krajinu tvoří rozlehlá úrodná pole a vinice, bělostné vápencové skály a skalní stepi a lesostepi s neobyčejně bohatou teplomilnou flórou a faunou. Pálava patří k nejdéle osídleným místům českých zemí. Právě odtud pocházejí odkryvy pravěkých tábořišť lovců mamutů, korunované proslulým nálezem keramické sošky Věstonické venuše. Pálava se stala v roce 2003 součástí biosférické rezervace UNESCO Dolní Morava.

Foto: www.vinarstvipodhradem.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353