Pánové, zbystřete! Tato sexbomba bude mít v televizi svůj pořad!

Televize Barrandov na sklonku ledna rozšíří nabídku zpravodajských pořadů. Novým týdeníkem plným kuriozit ze světa provede modelka Eva Perkausová (20). Svět v barvách uvidí diváci TV Barrandov poprvé v pátek 30. ledna v 19.05 hodin.


„Svět v barvách přinese netradiční pohled na dění v zahraničí napříč světadíly. Z množství zahraničních zpráv vybere ty, které budou bavit, překvapovat, šokovat,“ prozradila o novém formátu generální ředitelka TV Barrandov a místopředsedkyně představenstva společnosti Empresa Media Marcela Hrdá.


Neméně šokující bude jistě i jejich průvodkyně, česká playmate Eva Perkausová. „Mám sice již s moderováním určitou zkušenost, je to pro mě ale stále nová disciplína, na kterou se velmi těším. Věřím, že mi tato příležitost otevře nové obzory. Svět kuriozit mi není cizí, a tak doufám, že diváky bude Svět v barvách bavit stejně tak jako mě, a že se jim s mým přispěním dostane nových nečekaných informací,“ sdělila Eva Perkausová.


Eva Perkausová absolvovala studium střední umělecké školy v Praze, v současné době se věnuje studiu produkce. Blýskla se v seriálu Znamení koně a získala jednu z hlavních rolí ve filmu Modelky s.r.o. režiséra Tomáše Magnuska. Primárním předmětem Evina profesního zájmu zůstává modeling. V roce 2013 se objevila mimo jiné na obálce časopisu Playboy.

Foto: TV Barrandov


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353