Otevřené vyznání tenisové bohyně Petry Kvitové

Nové číslo časopisu Prima Zoom nabídne po českých osobnostech Jaromíru Jágrovi, Karlu Gottovi a Karlu Voříškovi další exkluzivní rozhovor – aktuálně čtenářům přiblíží nejlepší českou tenistkou a světovou trojku – Petru Kvitovou. Těšit se můžete na zpověď o tom, jak se vyrovnává se samotou, kdo jsou její hrdinové a co považuje za největší lidské neštěstí. Kromě výjimečného interview s dvojnásobnou wimbledonskou vítězkou najdou čtenáři v časopise Prima Zoom nepřeberné množství zajímavých článků, kterým vévodí neotřelé pohledy do budoucnosti. Březnové číslo Prima Zoom je k dostání od 7. března v distribuční síti PNS za 68 korun.

003JAN_0348_001

A na co dalšího se mohou čtenáři těšit? V rámci hlavního tématu Zpátky do budoucnosti se zaměříme například na průlomové objevy v léčbě rakoviny, hrozivou umělou inteligenci či jak to vidí vizionáři a proroci. Pro milovníky čtyřnohých miláčků tu máme okno do psí duše. Stále neutuchající zájem o oblíbená témata naplní – puritáni upalují čarodějnice a pohrobci nacistů spustili studenou válku. Nahlédneme také do krvavé Albánie. Vlaky příštích časů uspokojí milovníky kolejí. Podíváme se do zákulisí natáčení seriálu Hausbot Petra Horkého II. Dalším tématem bude, jak se Evropa třese strachy před Vikingy. Nenechte si ujít netradiční pohled na 100 let cestovatelské legendy Miroslava Zikmunda. Nechybí ani oblíbená křížovka, tipy na premiérové dokumenty vysílané na Prima Zoom a množství dalších tematicky rozmanitých článků.

001JAN_0266_005

Titul vydává FTV Prima podobně jako ostatní časopisy pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 korun.

časopis Prima ZOOM Kvitová

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353