Ondřej Suchý se stal nekuřákem snadno a rychle!

Spisovatel, výtvarník a moderátor Ondřej Suchý je už týden nekuřákem! Tentokrát za to, že se zbavil letitého zlozvyku, který navíc škodí zdraví, nevděčí své vůli, ale psychologu Rostislavu Prokopjukovi. Co s ním udělal známý »kouzelník«, který lidi – včetně populárních tváří – odnaučuje kouřit jako na běžícím pásu, že už týden nepocítil potřebu si zapálit a dokonce mu ani nechybí pravidelná dávka nikotinu?


„Psycholog Rostislav Prokopjuk odnaučil kouřit dva mé kamarády, kteří mi nezávisle na sobě popsali, co se s nimi u něj během pouhých dvaceti minut stalo. Mim Boris Hybner típl svou poslední cigaretu dík biokódování ukrajinského psychologa přímo před publikem a televizními kamerami v talkshow Karla Šípa Všechnopárty, zpěvák a vedoucí skupiny Eldorádo Tomáš Pergl mi stejné pocity jaké mi popsal Hybner, vyprávěl už dokonce několik let předtím!

Nakonec jsem se rozhodl ohlásit u Rostislava Prokopjuka po té, co jsem se dočetl, že Jiřina Bohdalová díky jeho metodě biokódování nekouří už devátý rok a že s kouřením přestali také Michael Kocáb, Petr Janda nebo David Kraus. Uplynul týden od chvíle, kdy jsem pana Prokopjuka navštívil a podrobil se jeho »léčbě« a s radostí nyní rozhlašuji na všechny strany do světa: Ano, jsem nekuřák a na rozdíl od někdejších vlastních pokusů přestat kouřit, tentokrát se namouduši ani trochu netrápím!“ prozradil nám Ondřej Suchý. Necháte se inspirovat?

Foto: www.semanovice.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353