Oldřich Navrátil se děsí, že skončí na vozíčku!

„Máte novou roli v divadle jednoho herce, to já vždy obdivoval,“ složil moderátor Jan Kraus poklonu herci Oldřichu Navrátilovi hned jak jej přivítal ve své televizní show. „Pořád jsem měl co dělat – a najednou vloni na podzim konec natáčení a dál nic. Tak jsem si řekl, že musím něco udělat. Zavolal jsem do Divadla Minor, jestli něco nemají. No a v zimě jsme začali zkoušet  a včera jsme měli premiéru,“ popsal Navrátil.


„Vy jste byl vždycky herec, který si žil po svém, na venkově, a to herectví jste měl jako vedlejší věc,“ nadhodil Kraus téma Navrátilova osobního života. Probrali spolu jeho rozvod po dvaadvaceti letech, jeho dceru i novou přítelkyni. „Přítelkyně je o něco mladší, tak věřím, že až jednou budu na vozíku, tak mě povozí… Babička, otec, oba skončili na vozíku,“ vysvětlil Navrátil své obavy. „To jsme se dostali na hezký rozhovor. Tamhle jsme řešili, jak se řízne forhend – a s vámi řešíme úplně jiné říznutí…,“ rozesmál Kraus diváky.
Oldřich Navrátil potom popsal, jak se jednou týdně schází s kamarády – trampy. „To se scházíme tady v Praze, na Radlický,“ rozesmál Navrátil Krause. Prozradil moderátorovi, že ho nijak zvlášť nezajímá internet, mail ani jiná nová technika. „A mobil máte?“ ptal se jízlivě Kraus. „Já bych vám rád ukázal internet. Chtěl bych být u toho, až někdo poprvé uvidí internet. Já jsem takovýho člověka, jako jste vy, nepoznal… Přineste mi zezadu iPod,“ požádal moderátor. „Tak co máte rád, co chcete najít?,“ nabízel se Kraus. „Já mám rád kosmologii,“ překvapil Navrátil. „Kosmologii? Co to je? To se mi nechce hledat. Já vám ukážu něco jinýho. Zadáme Oldřich Navrátil. My si vás trochu »vygooglujeme«. Víte, co to je »vygooglujeme«?“ utahoval si Kraus z Navrátila. „Kolik myslíte, že je tu na vás odkazů? 114 tisíc!“ šokoval Kraus svého hosta. „Podívejte, tady čtu, že prý nesnášíte sport, to jste řekl v jednom rozhovoru,“ objevil Kraus. „No jo, sport nemám rád. Radši zryju zahradu a něco po mně zůstane,“ vysvětlil Navrátil. „Mám krásný česneky, protože jim věnuju svou energii a neprosportuju ji někde v posilovně.“


Herec Oldřich Navrátil, česká tenisová jednička Petra Kvitová a chovatel šelem Jaroslav Kaňa budou hosty Jana Krause. V čem je jednička herec Oldřich Navrátil? O čem si Petra Kvitová povídá se svým přítelem? A co dělat, když vás napadne medvěd? Premiéru třicátého sedmého dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 13. května ve 22 hodin na Primě.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353