Odhaleno! V Ordinaci se objevil velmi sexy Slovák

Další hereckou posilou seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se stává slovenská hvězda Juraj Bača. Čeští diváci si jej určitě pamatují z hlavní role vězeňského dramatu Amnestie, kde se neváhal svléknout a předvést své vypracované tělo. Slovensko se do něj zamilovalo již o něco dřív, když se v roce 2017 představil v seriálu Rex jako neohrožený komisař se psem. Koho bude čtyřiatřicetiletý Juraj v Ordinaci hrát?

„Do nové role kardiochirurga Michala, kterého do Kamenice přivádí profesor Valšík a jehož minulost je spojená s Táňou Márovou, jsme chtěli najít mladého muže, který bude nejen herecky schopný, ale i fyzicky atraktivní a pro divačky a diváky přitažlivý. Prostě někoho, na nějž se bude všem dobře dívat. Jsem ráda, že se nám do role Michala podařilo nakonec obsadit toho, o nějž jsme stáli ze všech adeptů nejvíc – Slováka Juraje Baču. Doufám, že z něj díky jeho hereckým dovednostem i vizáži budou všichni »paf«, že Ordinace stvoří další idol,“ říká kreativní producentka seriálu Simona Matásková.

Zatím vše nasvědčuje tomu, že se tak i stane. Když Juraj před pár dny dorazil do hostivařských ateliéru na svůj první natáčecí den, zavládlo ve štábu Ordinace velké nadšení. Produkční, maskérky, kostymérky – všechny do jedné se s Jurajem okamžitě seznamovaly, na place ho nadšeně vítaly, některé měly dokonce trému nebo se koketně červenaly. Takového krasavce, navíc hodně sympatického a přátelského, totiž nepotkávají každý den. Tvůrci seriálu byli tímto jen ujištěni, že angažování Juraje Bači do Ordinace bylo šťastným rozhodnutím, a věří, že stejně nadšení budou i fanynky a fanoušci Ordinace, kteří nyní mohou seriál sledovat exkluzivně na Voyo. Doporučujeme zůstat ve střehu, Juraj do děje vstoupí již brzy.

Nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 na voyo.cz

Foto: TV Nova

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353