Nývltová už neví, jak na sebe upozornit, tak se svlékla!

Dva týdny strávila zpěvačka Kamila Nývltová s přítelem, tanečníkem Tomášem Smičkou a se svoji rodinou v Chorvatsku – na hranicích s Černou Horou v městečku Mounat, de, jak se říká, dávají lišky dobrou noc. Jen dvě hospůdky, malá pláž, jeden obchod, půvabný kostelík a asi 350 obyvatel. To vše zaručovalo naprostý klid a pohodu. A aby se dostala do médií neváhala se svléknout do plavek…


„Počasí bylo na střídačku, teplo a slunce, ale i déšť a bouřky. Takže jsme střídali opalování s výletováním. Byli jsme v Dubrovníku a bylo to naprosto skvělé! Kouzelné klasické starobylé uličky s překrásnými kostelíky, všude hráli muzikanti chorvatské lidovky. Jeden den jsme vyrazili do Černé Hory do Kotoru, a kdo tam byl, ví, že se nedá ani popsat krása a monstróznost Korotských stěn. Jedním slovem fascinující. To prostě musíte vidět. Opravdu mě tyto přírodní úkazy dostávají. A taky mě doslova dostávají do extáze pečené čerstvě nalovené ryby. Je to úplně něco jiného než koupené ryby v obchodě. Ochutnala jsem také čerstvé pečené kalamáry, sardinky s červenou cibulí a další mořské speciality. Prostě ať žije Chorvatsko! I když je to tam takové bez ladu a skladu, domácí si nedělají hlavu s tím, že jeden vypínač je o dva centimetry níž než druhý, že probíjí sporák, že lavička je jednou nohou ve vzduchu, že schody nevyšly, jak měly, a tak jsou ještě jedny nad nimi, ale ta země má své kouzlo a určitě se tam budu ráda vracet. Moře je tak průzračné, že vidíte opravdu hodně do hloubky a skaliska kolem pobřeží jsou nádherná. Načerpala jsem tam mnoho energie,“ říká muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová.


Kamila dovolenou strávila po boku svého přítele Tomáše, který si ale hned na začátku dovolené přivodil úraz na skateboardu, který si vzal s sebou na dovolenou. „Když jsem ho viděla, jak se vrací do apartmánu a je celý od krve, myslela jsem, že se na místě rozbrečím a zároveň jsem mu chtěla dát pořádný výprask. Ale nakonec to vypadalo hůř, než to ve skutečnosti bylo. Měl celé tělo odřené, ale nejvíce to odnesly ruce. Poslali jsme ho s houbičkou na nádobí do moře, aby si tam vydrbal z ran škváru… Nebylo jiné možnosti. Statečně šel, ale když vylezl z moře, měl toho dost. Pak nastalo čištění ran dezinfekcí. A to bylo také »výživné«. Za blbost se prostě platí. Zásluhou moře se vše zahojilo celkem rychle, ale několik dní se pak nemohl koupat a to byl opravdu trest, protože bylo vedro. Skoro celou dovolenou musel chodit se zavázanýma rukama kvůli infekci. Ale i přes všechny trampoty jsme si dovolenou užili. Odpočívali jsme a dělali to, na co nemáme přes rok čas – hráli kanastu, žolíky, luštili křížovky a především nabírali energii do další práce,“ dodala Nývltová.

Foto: www.nyvltova.cz