Nová česká komedie Věčně tvá nevěrná se chystá do kin

Po úspěšném filmu Život je život, který získal ocenění na festivalu, napadla režiséra Milana Cieslara myšlenka pokračovat v komediálním žánru. Tentokrát se režisér pustil do romantické komedie s cílem přinést na plátna kin zábavu, zprostředkovanou nezastupitelnými hereckými osobnostmi, jako je například Vilma Cibulková, Jiří Lábus, Lenka Vlasáková, Saša Rašilov a další. Nový film režiséra Milana Cieslara nazvaný Věčně tvá nevěrná vstoupí do kin ve čtvrtek 22. února.

1_1.114.1

O čem nová komedie je? Josef (Saša Rašilov) a Miluška (Lenka Vlasáková) jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta (Vilma Cibulková), která má šílený plán, jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka pracující v manželské poradně naordinuje manželům nevěru musí se přistihnout in flagranti. Bláznivá hra může začít.

IMG_9184

Film se kromě Prahy a okolí natáčel také i v exotických lokacích Egypta. Úvodní píseň k filmu nazpíval zpěvák Xindl X společně se Sabinou Křovákovou. Slavnostní premiéra filmu se uskuteční 21. 2. 2018 v kině Lucerna.

1_1.321.1

Podívejte se na trailer k filmu zde:

https://www.youtube.com/watch?v=UvzBE85FAlM

Premiéra: 22. února 2018

Žánr: komedie

Stopáž: 92 minut

Přístupnost: nevhodný do 12 let

Režie: Milan Cieslar

Scénář: Jan Míka

Hrají: Lenka Vlasáková, Vilma Cibulková, Saša Rašilov, Sára Sandeva, Natalie Germani, Jiří Lábus, Filip Blažek, Pavel Kříž, Denis Šafařík, Jaroslav Černík, Eva Kozderková, Ivan Sochor, Andrea Hoffmanová, Jiří Maryško, Rostislav Pastoreka další.

Internet: www.vecnetvaneverna.cz

Facebook: https://www.facebook.com/VecneTvaNeverna/

Foto: BIOSCOP