Nostalgický Ondřej Suchý má Dům plný písniček

Český rozhlas Dvojka ze zábavných pořadů Nostalgické muzeum zábavy, kterých ještě jako rozhlasový redaktor natočil spisovatel, textař a  kreslíř Ondřej Suchý během pětadvaceti let celé stovky, naděluje posluchačům v pátečních podvečerech dvacetiminutové dávky.

To Česká televize ve svém programu ČT3, zaměřeném hlavně na seniory, se chová velkoryseji. Nově od 9 listopadu uvádí každý den reprízy populárního pořadu Dům plný písniček (z roku 1994) v němž největší hity 50. a 60. let připomene divákům Ondřej Suchý se svým pravidelným hostem, hudebním publicistou a kritikem Jiřím Černým. Pořady, ve kterých se setkáte například s Jarmilou Veselou, Helenou Blehárovou, Jiřím Vašíčkem, Richardem Adamem, Aťkou Janouškovou a desítkami dalších někdejších pěveckých hvězd se budou na ČT3 vysílat v rozmezí mezi 10 až 12 hodinou.

Odpoledne doplní  Dům plný písniček, který má celkem deset dílů, druhý pořad, do něhož bude Ondřej Suchý vybírat z ostravského televizního archivu další perly. Můžete se těšit na nejzajímavější hosty Kavárniček dříve narozených, na parádní operetní árie, na Vladimíra Brázdu a Josefa Kobra i na nejlepší ostravské bakalářské minikomedie. Pořad Trocha šafránu z televizního archivu bude začínat denně vždy ve 13.30 hodin – poprvé ho ale uvidíte s malým zpožděním, až od 12. listopadu. Což se dá ale vydržet.

Vzhledem k tomu že Ondřej Suchý právě touto dobou natáčí pro svůj youtuberský kanál Deset minut Ondřeje Suchého nové díly, můžeme být zvědaví ještě na nové zajímavosti z oblasti sběratelství či zábavy.

 

Foto: Supraphon, archiv Ondřeje Suchého

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353