Norisová miluje náročné scény, produkce má o ni strach!

Málem ji porazí auto, pak se topí v ledovém bazénu a nakonec skončí v Bohnicích! Přesně takové jsou první dny natáčení nové řady oblíbeného primáckého seriálu V.I.P. vraždy, ve kterém hraje spisovatelku detektivek Klaudii Wolfovou slovenská herečka Soňa Norisová. Při natáčení dokonce přiznala, že se náročných scén nebojí a chtěla být původně kaskadérkou!

VIPV 5

Přestože by to ráda zvládla sama, všechny scény ji produkce samotnou točit nenechá a na plac musí dublérka. „Všechno mi produkce nedovolí, musí si mě hlídat, abych mohla dotočit,“ prozradila Norisová. A přiznala, že jednu dobu dokonce chtěla být kaskadérkou. „Dokonce jsem chodila do kaskadérského kroužku, ale jen na chvilku, chtěla jsem být kaskadérkou,“ směje se Soňa.

VIPV 19

O adrenalinové scény v nové řadě V.I.P. vražd nebude nouze. Nejprve ji málem srazí auto, musí ale i do bazénu s ledovou vodou. „Mám ráda adrenalin při natáčení, já se na to i těším. Třeba bazén byl pro mě výborný, protože jsme brzo vstávali a studená vodě mě probrala a zase jsem měla energii. Mám ráda akčnější věci, když to můžu dělat sama,“ směje se Soňa.

VIPV 17

Jak se po pauze do role Klaudie znovu dostávala? „U nás na Slovensku teď vysílají první řadu V.I.P. vražd, tak jsem přepínala a říkala jsem si, že se musím podívat, abych viděla, jaká je Klaudie, abych se do toho zase dostala. Máme první týden za sebou a nějak jsme si vzpomněli, jak jsme to dělali, dala jsem si brýle a jsem zase Klaudie,“ směje se Soňa Norisová.

Foto: TV Prima