Nina Divíšková by předělala Jana Krause: A někdy by padlo i pár facek!

Jan Kraus přivítal ve savé televizní show velkou dámu českého herectví Ninu Divíškovou. Moderátor chtěl vědět, zda velká rodina paní Divíškové nikdy nebyla na překážku její kariéře. „Nikdy, děti byly inspirací,“ vysvětlila. Probrali spolu, jak paní Nina kdysi psala prezidentu Husákovi, že nesouhlasí s tím, aby byl prezident republiky. „Přišla jsem na poštu a nadiktovala těm slečnám, že nesouhlasím s tím, aby soudruh Husák byl prezident… Slečny byly překvapené, ale napsaly to a já jsem odešla do Činoheráku,“ popsala paní Nina.


Probrali spolu, proč má podle ní každý herec zničené nervy. „Každá role jsou pro herce nervy. Před premiérou, to je hrozný… Není divu, že se každý zhroutí. Ty taky,“ ujistila moderátora herečka. Také probrali, jaký recept má paní Nina na krize v partnerství. „Trochu počkat, chce to toleranci a smysl pro humor,“ poradila paní Nina.
„Vy máte velkou rodinu, to jsou všichni šťastní? Jestli na vás nehrají nějakou hru,“ zpochybnil moderátor. „Všichni zeťáci jsou bezvadní a tolerantní, milujou svou ženskou i děti,“ řekla paní Nina. „Tebe bych trochu předělala, kdyby tě dcery přivedly domů. Někdy by padlo třeba i pár facek,“ pobavila diváky i moderátora paní Nina. A hned poté prozradila, že byla vychovávaná jako kluk. „Tatínek byl majitel autoškoly, první český potápěč, sportovec, velká osobnost… Myslela jsem, že umřu, když umřel… Ale pak jsem se rozhodla, že v mém životě zůstane. Když se mi něco povedlo, říkala jsem k jeho portrétu, co se mi povedlo, nebo ne,“ vyprávěla Nina Divíšková. A prozradila, že odjakživa chtěla hrát Cyrana. „Bojuje s malicherností a hloupostí… Není tady někdo, kdo by mi ho dal? Já bych si tady od Krause půjčila ten nos,“ dodala herečka. Moderátora zajímalo, jak herečka vnímá dnešní politickou atmosféru. „Šíleně mě to sere,“ odpověděla mu.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání herečka Nina Divíšková, kapela Charlie Straight a nová Česká Miss Tereza Chlebovská. Proč by Nina Divíšková fackovala Jana Krause? Jak se řeší konflikty v kapele Charlie Straight? A v čem se v České Miss nesoutěží? Premiéru dalšího dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 6. dubna ve 22.10 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková