Neuvěřitelné! Iveta Bartošová natočila po delší pauze dvě nové písně

Ostře sledovaná zpěvačka konečně natočila nové písně. Mnozí už v něco takového nevěřili. Utopií se zdál i plán TV Pětka odstartovat zároveň se zahájením svého vysílání seriál ze života této kontroverzní zpěvačky. Nakonec se neuvěřitelné stalo skutečností a Iveta Bartošová se od října objevuje několikrát do týdne na televizních obrazovkách.


Diváci se tedy mohli stát svědky Ivetina hlasového cvičení, seznamování s novými písněmi, jejich nacvičování a ve finále i natáčení ve studiu. Novinky se jmenují Noc je království a Není cesty zpátky a jejich autory jsou muži, kteří pro Ivetu napsali i vůbec první singl v její umělecké kariéře (To mě nenapadá, 1984) – Pavel Vaculík (složil mimo jiné i duetový megahit Knoflíky lásky) a Vladimír Kočandrle (mimo jiné textař Svobodových Tří oříšků).
Obě skladby vycházejí nyní u příležitosti pěveckého vzkříšení Ivety Bartošové spolu s největšími hity i delší dobu odpočívajícími písněmi na výběrovém albu. Samozřejmě na něm nechybí slavné duety s Petrem Sepešim Knoflíky lásky a Červenám, její snad nejžádanější píseň Tři oříšky, i předešlé comebackové hity Heja, heja a Nebe plné červánků. Výběrové album pojmenované podle jedné z novinek Noc je království vyjde 7. prosince ve vydavatelství EMI Czech Republic.
Studiové novinky Noc je království a Není cesty zpátky by zpěvačka měla poprvé živě představit ve společnosti svých nejslavnějších hitů za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka na svém prosincovém koncertě v Lucerně, který plánuje odvysílat TV Pětka.

Foto: TV Pětka


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353